Версія для друку Версія для друку

ЗАСІДАЛА ПРЕЗИДІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

На засідання президії, яке вів голова районної ради Іван Савко, винесено питання: про кандидатури на посаду директора КП «Друкарня», хід виконання рішення районної ради від 20.06.2014 року №484 «Про інформацію директора ДП «Довжанське ЛМГ» про фінансово-господарську діяльність підприємства, хід виконання рішення районної ради від 20.06.2014 року №485 «Про недовіру голові районної державної адміністрації Свічкарю В.С.»,  а також «Різне».

По першому питанню виступили кандидати на посаду директора райдрукарні Олеся Молнар та Іван Завидняк. До речі, вони вже обоє працювали на цьому підприємстві: Олеся Олександрівна – головним інженером, а Іван Іванович – директором. Вони розповіли свою біографію та бачення розвитку поліграфічної бази. Голова райради Іван Савко запропонував проголосувати за ці кандидатури. Більшістю голосів членів президії райради на сесію районної ради висунено кандидатуру Івана Івановича Завидняка.

По другому і третьому питанню говорив заступник голови районної ради Петро Добромільський. Він сказав, що, зважаючи на відсутність відповідного реагування з боку Державного агентства лісових ресурсів України, Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, голови райдержадміністрації, відповідно до статті 57 Закону України запропонував повторно скерувати на адресу Державного агентства лісових ресурсів України, Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, Іршавської райдержадміністрації рішення райради від 20.06.2014 року №484 «Про інформацію директора ДП «Довжанське ЛМГ» про фінансово-господарську діяльність підприємства» для відповідного реагування; виконавчому апарату райради спільно з постійною комісією районної ради з питань екології, використання природних ресурсів, рекреації, земельних відносин та агропромислового комплексу вивчити питання та подати пропозиції щодо повернення у комунальну власність лісів, які розташовані на території району, а сільським радам – у власність територіальних громад.

Водночас повторно скерувати на адресу Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України рішення райради від 20.06.2014 року №485 «Про недовіру голові райдержадміністрації Свічкарю В.С.» для вжиття заходів, передбачених законодавством.

У «Різному» депутат Петро Станко наголосив на необхідності участі районної ради у здійсненні контролю за організацією літнього оздоровлення дітей.

Начальник відділу юридичного забезпечення і кадрової роботи районної ради Людмила Куртинець інформувала депутатів  про проведену роботу виконавчим апаратом по роз’ясненню змін до Конституції України щодо децентралізації влади .

У роботі засідання президії районної ради взяв участь і виступив заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола та громадські активісти і представники мас-медіа.

Із порушених питань прийнято відповідні рішення.

Ваш отзыв

Ваш коментар