Версія для друку Версія для друку

«ТАК!» – РЕЗУЛЬТАТИВНИМ ЗМІНАМ ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Правосвідома громадськість сьогодні зацікавлена у більшому, ніж просто новелах у законодавстві, змінах до правових норм. Людей цікавить якість та ефективність проробленої роботи. Здається, у державі проведено занадто багато реформ, надія на які з часом затухала та перетворювалася на глибоке розчарування. Більшість з таких реформ не було доведено до логічного завершення. На якомусь проміжку між відправною точкою реформи та її кінцевим етапом все зупинялося. Таким чином, об’ємна робота і затрачені ресурси розчинялися у вирі буремних подій «слова», а не «діла».

У тому, що громада району готова до запропонованих змін в Основний Закон Держави, днями змогли вкотре переконатися начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Федір Халак та завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Жидик. Цього разу представники райдержадміністрації в ході обговорення змін до Конституції України заслухали думку територіальних громад, що проживають на території Вільхівської та Греблянської сільських рад. Основне зауваження, що лунало від громадян, – дані зміни повинні бути результативними, ефективними, якісними.

Не всі погодилися з такими пропозиціями до найважливішого документу держави як обрання голови районної та обласної ради відповідними радами. Люди вважають, що дані високопосадові особи повинні обиратися відповідно населенням району та області. Не погоджуються також із такою частиною пропонованих змін до статті 144 Конституції України як «Рішення органів місцевого самоврядуванням з мотивів їх невідповідності Конституції і законам України в порядку і строки, визначені законом зупиняються головами відповідних державних представництв з одночасним зверненням до суду». Також не вважають за доцільне вилучати з повноважень Верховної Ради України та передавати до повноважень Кабінету Міністрів України «утворення і ліквідацію районів, встановлення і зміна меж районів і міст, віднесення населених пунктів до категорії міст, найменування і перейменування населених пунктів і районів».

 Оскільки після прийняття відповідних змін до Конституції України повинні бути прийняті ще ряд інших конкретизуючих законів, то дуже багато питань залишаються без відповіді. До прикладу, скільки це – «частина загальнодержавних податків», які стануть матеріальною та фінансовою основою місцевого самоврядування, хто входитиме до виконавчого комітету районної та обласної рад, яким буде вбачатися адміністративно-територіальний устрій, яким саме буде реформування місцевого самоврядування, як відбудуться реформи в інших сферах суспільного життя?

На переконання громадськості, разом із передачею повноважень органам місцевого самоврядування, останнім необхідно передати реальні матеріально-фінансові ресурси.

Ваш отзыв

Ваш коментар