Версія для друку Версія для друку

ЖІНКА КРАЛА СПИРТНЕ ДЛЯ ЧОЛОВІКА

Нещодавно працівниками Іршавського райвідділу міліції затримано молоду жінку, яка вчиняла крадіжки спиртного для свого цивільного чоловіка.

Повідомлення до райвідділу про те, що зловмисник похазяйнував у приватних оселях  Ільниці, надійшло від двох мешканців села. Спочатку працівники слідчо-оперативної групи, які  прибули на місце події, встановили, що крадій потрапив до  комори 81-річного пенсіонера через  двері, на яких був пошкоджений замок, звідки викрав 30 літрів вина домашнього виробництва та банки із консервованим м’ясом.

Наступне повідомлення надійшло від жінки, яка мала у власності приватний будинок, але у ньому не проживала. Коли навідалась до своєї оселі, побачила, як на дивані однієї із кімнати спить невідома їй особа жіночої статі.

Правоохоронці, які тоді виїхали на місце події, з’ясували, що жінка, знаходячись у нетверезому стані, проникла до чужого будинку, де п’яною заснула.

У подальшому при розмові із правоохоронцями зловмисниця розповіла, що у неї вдома троє малолітніх дітей і чоловік, з яким вона проживає у цивільному шлюбі. До чужої приватної оселі зайшла, бо неодноразово ночувала на цьому подвір’ї і не бачила, щоб хтось у будинку жив. Знаходячись у нетверезому стані,  вирішила зайти у середину будинку, де ще трохи випила вина, яке мала із собою, і, будучи сильно п’яною, заснула на дивані в одній із кімнат. А далі непрошену гостю виявила господарка будинку і викликала міліцію.

Однак це був не перший подвиг жінки. Оперуповноважений карного розшуку Іван Варцаба працював над розкриттям крадіжки вина від дідуся. З місця події правоохоронці вилучили низку речових доказів. Опитавши місцевих жителів, можливих очевидців події, оперативник натрапив на слід крадія.  Зухвалим крадієм, який кілька разів заходив до комори дідуся, виявилась …. 39-річна сусідка, яка вже мала справу із міліцією.

Під час перевірки її на причетність до крадіжки правоохоронці дізнались, що жінка проживала у цивільному шлюбі із чоловіком, який від неї постійно просив чогось випити спиртного, навіть сварив. Під вечір жінка не витримала і пішла у село шукати випивку, а далі згадала, що працюючи по найму у недалекого сусіда, бачила у нього у комірчині домашнє вино. Зайшовши до сусіда, постукала у вікно, але із будинку ніхто не виходив. Простоявши кілька хвилин, крадійка вирішила сама піти до комори. Сильно потягнула двері, і вони відчинились. Жінка зайшла до комори, звідки із полиці взяла 10 літрів вина і відразу віднесла додому. Однак жінці цього було замало, і вона повернулась знову до комірчини, де ще налила собі 20 л вина.  При цьому вона не забула і про закуску, адже на полицях стояли банки із домашньою тушонкою та м’ясним паштетом.  Одним словом, жінка за один вечір потягнула від сусіда 30 літрів вина домашнього виготовлення та кілька банок із домашньою тушонкою.

За даними фактами слідчим Іршавського райвідділу міліції Ярославом Матіко було відкрито кримінальне провадження, яке вже направлено до суду.

Віта Горзов,

 Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар