Версія для друку Версія для друку

ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Знайти своє покликання – справа не легка. Далеко не всім вдається зробити це з першого разу. Пацкан Ганні Михайлівні пощастило. Прийшовши ще зовсім юною у 1982р. на пошту учнем, їй сподобалося, і вже через деякий час вона очолила  відділення. 32 роки її трудового поштового стажу пролетіли, як один день. Працюючи на пошті, Ганна Михайлівна була впевнена у правильності вибору своєї професії . І це справді так. Вона присвятила всю себе своїй улюбленій справі, вкладаючи в роботу  частку душі.

Кожна людина народжена для якоїсь справи. Кожен, хто ходить по землі, має свої обов`язки в житті. Життєвим кредо для Ганни Михайлівни – бути потрібною людям, бо робота для неї – не обтяжливий труд , а задоволення.

Завжди усміхнена, привітна, щира та доброзичлива.

– Прикладом для мене були мої батьки, – говорить Ганна Михайлівна, – які змалку навчали мене праці, поваги до людей і чесності.

Значну роль у житті села відіграє пошта , яку очолює працьовита, сором`язлива, чуйна та добра жінка, яка завжди з повагою ставиться до людей.

Кращого села, ніж село, в якому вона народилася і працює, немає. Адже з ним пов`язано стільки спогадів і сподівань.

З любов`ю і гордістю відгукується  Ганна  про свою малу «батьківщину», про своє село , про свою роботу. Адже робота для неї – це її життя, її потреба , вона не уявляє себе без своєї улюбленої справи, без тих людей поруч з якими вона трудиться, без спілкування з односільчанами.

Це сильна людина, яка поєднує у собі жіночність і рішучість, лагідність і терпіння. Працювати на селі, як тепер, так і завжди,  було нелегко. Та наша «поштовичка», – так лагідно називають її односільчани, – завжди всім на допомозі – заповнить бланк чи напише телеграму, запропонує, що передплатити, яку купити листівку або просто розрадить гарним словом. Та попри все, вона жінка, у якої безліч жіночих проблем та родина, яку вона дуже любить і якій вона старається викроїти хоч невелику частку свого часу.

Та незабаром(06.07.2014 року)  Ганна Михайлівна  святкуватиме  свій золотий ювілей(50 років). І такій прекрасній і талановитій жінці, на адресу якої за весь час її роботи лунають тільки подяки та нагороди, хочеться подякувати і побажати міцного здоров`я, добра і достатку.

Олена Перець,

інженер з ВОРМ ЗД УДППЗ.

Ваш отзыв

Ваш коментар