Версія для друку Версія для друку

В РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ РІЧНИЦЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Напередодні відзначення 18-ї річниці Конституції України та 69-ї річниці входження Закарпаття до складу України у сесійному залі засідань відбулися урочисті збори з нагоди цих свят.

Лунав державний Гімн. Учні Іршавської гімназії декламували  патріотичні вірші. Відкриваючи захід, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’яті загиблих всіх тих, хто віддав своє життя у боротьбі за Незалежну Україну. Квіти до Пам’ятного хреста борцям за волю України поклали Едіта Канчій, Оксана Петах, Павло Антосяк та Іван Химич.

Найкращі побажання з нагоди державних свят прозвучали від керівників району та міста.

За зміцнення Української державності та конституційних засад, сумлінну наполегливу працю, добросовісне виконання своїх службових обов’язків нагороджено грамотами райдержадміністрації: Андрія Андрішка, Василя Балогу, Оксану Боїшко, Ларису Горзов, Євгена Короля, Корнелію Лисичко, Володимира Мимрікова, Наталію Мошколу, Надію Онисько, Аллу Петровцій, Ольгу Сукович, Любов Філеш та Оксану Штефаньо.

Короткий екскурс про історичну подію – 69-у річницю Воз’єднання Закарпаття з Україною провів учень Іршавської гімназії Василь Олексій. Хор працівників культури (керівник Оксана Сідор) виконав для присутніх низку творів.
Цього дня за участі губернатора області Валерія Лунченка в облдержадміністрації також відбулися урочистості з нагоди 18-ої річниці Конституції України та 69-ої ріцниці возз’єднання Закарпаття з Україною. Від Іршавщини участь у заході взяв Сергій Караслай, який отримав від очільника області почесну грамоту.

Ваш отзыв

Ваш коментар