Версія для друку Версія для друку

СЕРГІЙ КАРАСЛАЙ КЕРУВАТИМЕ МЕДИКАМИ РАЙОНУ

Спеціальності у сфері медицини затребувані, певно, відтоді, відколи існує цей свій. Від цих людей часто залежить найцінніше – життя. Тому особлива увага до їх етики і професіоналізму. На цьому тижні медики району отримали нового керівника. Ним став Сергій Васильович Караслай.  Це людина з великим і лікарським, і управлінським досвідом. Він також є депутатом районної ради.

Нового начальника відділу охорони здоров’я РДА представив медикам району голова райдержадміністрації Вячеслав Свічкар.

Вячеслав Сергійович висловив впевненість, що новопризначений керівник гідно виконуватиме свої функції, а також докладе всіх зусиль, аби медицину в районі вивести на якісно новий рівень, адже має для цього необхідний багаж знань і досвіду. Очільник району також запевнив, що районна влада тісно співпрацюватиме із медиками для того, щоб покращити надання послуг у цій сфері.

Сергій Васильович зазначив, що можна було почути багато різних епітетів про медиків. Пообіцяв, що свої зусилля спрямовуватиме на те, аби ставлення людей до лікарів змінилося в кращу сторону. Якісне і своєчасне надання медичної допомоги населенню – одне з основних його завдань. Акцент робитиме і на тісній співпраці колективів лікарів. Він висловив сподівання, що медицина Іршавщини займе гідне місце в області.

Слова вітання з призначенням лунали на адресу нового керівника медичної галузі району від головного лікаря КЗ «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксани Булези, головного лікаря КЗ «Іршавська райлікарня» Оксани Петах та голови профспілки медичних працівників району Віри Ігнатко.

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар