Версія для друку Версія для друку

У ЛУКОВІ ПОЖЕЖУ ГАСИЛИ ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ

Під вечір у селі Луково в одному із дворогосподарств виникла пожежа, яку гасили до приїзду екстрених служб два «живі ланцюги» людей. Мешканці села показали приклад організованості та згуртованості дій в екстрених ситуаціях.

 Молоде подружжя, троє їх малолітніх дітей та батьки-пенсіонери протягом суботнього дня порались по господарству. Раптом їхня літня кухня спалахнула, немов свічка. Господарі кинулись рятувати худобу та майно, але пожежа із такою швидкістю розповсюджувалась, що самотужки погасити не могли.

 Неподалік них проживає депутат сільської ради Михайло Фанта, який, знаходячись на своєму подвір’ї, почув, як тріщить у сусідів дах і побачив дим. Не роздумуючи, відразу почав телефонувати односельчанам та друзям і кликати на допомогу.  Поки люди бігли із різних куточків села, Михайло Фанта, щоб не втратити дорогоцінні хвилини, почав організовувати «живий ланцюг» людей, які із річки Боржава відрами носили воду на гасіння пожежі. На клич допомоги прибігло близько 50 чоловік, і таким чином було утворено два ланцюги.

На допомогу селянам приїхали працівники МНС м.Іршава та с.Довге, Іршавського райвідділу міліції, працівники РЕС та Іршавського газового господарства. І хоч село Луково невелике, але селяни тут дружні і завжди допомагають один одному.

 Цю подію Іршавським райвідділом міліції внесено до Єдиного обліку, проводиться перевірка. Нащастя, потерпілих не має, встановлюються причини пожежі.

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар