Версія для друку Версія для друку

ЛЮБОВ ДО МИСТЕЦТВА НІКОЛИ НЕ ЗГАСНЕ

Коли в житті настає мить усвідомлення  своєї сутності, свого «місця під сонцем», сенсу самого життя, тоді, мабуть, і приходить до тебе думка: «Боже, як я люблю рідне село, в якому народився, в якому виріс, ходив до школи». Чи з далеких країв приїжджаєш до рідних, чи живеш у ньому багато років – все одно, ти любиш своє село і милуєшся ним, його краєвидами, знайомими місцями, залюбки спілкуєшся з старими-новими друзями.

Роки проходять, міняється село, міняються люди, молодіє і красивішає воно по відношенню до твого віку. Та невгамовна радість, що огортає твою душу, додає тобі сил і енергії до життя. Особливо радієш, коли дивишся на дітей талановитих, обдарованих Божою іскоркою до мистецтва, їх співпереживання за кінцевий результат виконуваного музичного твору, їх щира подяка в елегантному поклоні до аплодуючих глядачів. Браво!

«Браво»,- скажу я  радо всім викладачам, учням, батькам, всьому педагогічному колективу Довжанської школи мистецтв і персонально Івану Іллічу Кертису, директору з 26-річним стажем, за надзвичайно професійний і чудовий концерт  з нагоди дня випускника. Цього року рекордна кількість  випускників – 22 і всі вони  отримали посвідчення про її закінчення.

Змінюють один одного колективи: хоровий, ансамбль гітаристів, ансамбль скрипалів, квартет баяністів; виконавців: фортепіанний  дует, дует баяністів, тріо гітаристів; індивідуальних виконавців: фортепіано, танець, скрипка, а  на завершення феєрична кульмінація в стилі «espressivo» та «energico» (емоційно, енергійно) – виступ троїстих музик «Цімборики», які викликали у глядачів шквал аплодисментів. Заледве і всиділи глядачі на місцях, щоб не затанцювати під їх супровід «увиванець».

Та найзворушливою була і для випускників, і для батьків фінальна пісня і, звичайно, сльози: сльози радості, сльози розлуки, сльози майбутнього.

Щасливої життєвої та мистецької Вам дороги, випускники.

Любіть життя, любіть своїх батьків, любіть своє село. Рідне село ДОВГЕ.

 

Юрій Мельник,

методист РБК

Ваш отзыв

Ваш коментар