Версія для друку Версія для друку

АНАСТАСІЙКА БОКОТЕЙ МРІЄ СТАТИ СПІВАЧКОЮ

Незважаючи на те, що вона навчається лише у п’ятому класі Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, уже встигла заявити про себе своїми пісенними виступами далеко за межами рідного Закарпаття. Тривалими оплесками її зустрічали на сценах Львова, Луцька, Івано-Франківська, Полтави, а також за кордоном – у Словаччині, Болгарії та Хорватії, де вона брала участь у пісенних конкурсах «Ліптовська сніжинка», «Морська ракушка» і «Я – дранстор». І відрадно, що звідти поверталася призером, завойовувала перші місця.

Анастасійка Бокотей шість років тому приглянулася керівнику зразкового дитячого фольклорного ансамблю «Кирниченька» Едіті Токар, яка і взяла її у свій колектив солістом.

– Дівчинка дуже старанна, прекрасно володіє голосом, має чистий, яскравий і оригінальний тембр, а артистизму – хоч відбавляй! У неї велике майбутнє. Тільки слід постійно працювати над собою, знайти свою стежку у мистецтві. Уже найближчим часом їдемо в пісенний тур в Австрію, –зазначила Едіта Токар.

У Анастасійки чимало творчих планів. А найголовніше – у майбутньому вона мріє стати співачкою. Найбільше їй подобається Ані Лорак, яка підкорила «Євробачення». Її вершини ще попереду.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар