Версія для друку Версія для друку

ВИХОВАНЦІ – ЗА МИР!

У районному будинку дитячої творчості проведено захід патріотичного спрямування, яким було завершено роботу нашої відпочинково-пошукової експедиції «На крилах творчості».

Близько 50 вихованців різних гуртків поділилися на дві групи. Одна, до якої входили вихованці зразкової студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія», разом з керівником Любов’ю Борисівною Микитою малювали на асфальті. Вони, як завжди, творчо підійшли до свого завдання, у результаті чого сходи і вхід до нашого закладу нагадують плакати з гаслами: «Ні війні», «Ми хочемо жити в мирі». З крейдою нам допомогли працівники районного центру служби зайнятості. До речі, вони, зокрема й начальник відділу активної підтримки Г.М.Вовканич, уже проводили цільову зустріч з нашими гуртківцями.

Друга група змагалася у спортивно-інтелектуальній грі. Вихованці розділилися на п’ять команд, які представляли гуртки: «Комп’ютерна грамотність» (керівник А.В.Мартинова), «Вокально-фольклорний» (керівник Т.В.Панющик), «Бісероплетіння» (керівник О.В.Ловга), хореографічну студію(керівник Ю.В.Буряс) і шахово-шашковий клуб «Вікторія» (керівник А.Й.Вайда).

Гра проходила у міському парку і полягала у поетапному зборі кожною з команд букв, з яких треба було скласти слово. Букву можна було отримати, відповівши на вибране запитання на знання історії сучасної України. Втім, хто впродовж однієї хвилини не дав відповіді, міг літеру «заробити» шляхом присідання і віджимання.

Кожна з команд отримала карту, за допомогою якої переміщалася від етапу до етапу. Таким чином ми долучили дітей і до спортивного орієнтування. Відповідав за проведення гри А.А.Світлинець, директор нашого музею і керівник гуртка «Історичне краєзнавство». Він і фіксував час проходження всього маршруту. Найшвидшими у виконанні завдання виявилася команда шахово-шашкового клубу «Вікторія», за що отримала грамоту РБДТ.

Оскільки захід мав патріотичне спрямування, слова для гри не були випадковими. З них під час підбиття підсумків були складені два речення: «Патріот! Захисти єдність і свободу України». Сьогодні мета суспільства, і освітніх закладів зокрема, – виховувати справжніх (а не псевдо) патріотів – актуальна як ніколи. Наш захід – лише мала, та, сподіваюся, важлива доля у її досягненні.

Віра Глушко,

заступник директора РБДТ

Ваш отзыв

Ваш коментар