Версія для друку Версія для друку

ВІДЗНАЧИЛИСЯ ІРШАВСЬКІ МОТОКРОСМЕНИ

Уже третій рік поспіль мотокросмен Іван Віраг з Іршави на Лозянській горі проводить справжнє спортивне шоу, яке збирає сотні прихильників цього видовищного дійства не тільки із нашого району, а із-за його меж. Цьогоріч, крім господарів, у ньому взяли участь кросмени Тячева, Хуста, Мукачева, Берегова, Виноградова, Ужгорода, Сваляви і Великого Березного. Всього понад 60 спортсменів. Найстаршому було 56 років, наймолодшому – 7.

– Іршавська траса довжиною 1700 м, — каже І. Віраг, — вважається однією з кращих в області. До її впорядкування ми залучаємо і техніку, і людей, які цілорічно слідкують за тим, щоб був порядок. Трамплін, зокрема, відповідає усім європейським вимогам. Кожен спортсмен щоразу залишається задоволеним від участі в змаганнях.

Перед початком змагань їх учасників вітали голова райдержадміністрації Вячеслав Свічкар та в.п. голови райради Петро Добромільський.

 Прийшов подивитися на проведення турніру також голова облдержадміністрації Валерій Лунченко.

Вдало виступив на змаганнях тренер команди Іван Віраг, до речі, він зайняв друге місце. Серед наймолодших мотоциклістів другу сходинку посів також наш земляк Михайло Васько, а Павло Кізляк був третім. Технічна несправність мотоцикла в ході змагань не дозволила мотокросмену Івану Кізляку стати призером. Свою майстерність на автотрасі показав і старійшина цього виду спорту в районі Юрій Андрела.

Призери змагань нагороджені грамотами райради та обласної федерації спорту, грошовими преміями, а кубок від федерації вручено Івану Вірагу. Нагороди вручали в.п. голови районної ради Петро Добромільський  та депутат районної ради Валерій Василець.

Генеральним спонсором виступив депутат Верховної Ради України Павло Балога.  Відрадно зазначити, що свою святу повинність бездоганно виконали пожежники, лікарі і працівники внутрішніх справ, за що їм велике спасибі.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар