Версія для друку Версія для друку

В ПІДГРУПІ «А» ЗМІНА ЛІДЕРА

У неділю відбулись ігри чергового туру чемпіонату району  з футболу. Центральним поєдинком в цьому турі в підгрупі «А» вважалась гра між футбольними командами Білок та Арданова. Та очікуваної боротьби як такої не вийшло. Повна ігрова і територіальна перевага команди гостей впродовж всієї гри відображалось в забитих м’ячах. А їх у цій грі було 5, і всі на користь арданівців. Увірена перемога гостей, а з нею і здобуті чергові три очки дозволили команді піднятись на перше місце в підгрупі «А». Голи в арданівців забивали півзахисник Михайло Кобаль – два та ще три м’ячі на рахунку нападника Олександра Поповича. Першу перемогу в цьому чемпіонаті здобули дубрівчани, котрі у неділю на виїзді зустрічались з командою В. Раківця. Єдиний м’яч, забитий зі штрафного удару метрів зі 25 півзахисником дубрівчан Віталієм Подлевським у ворота господарів поля, приніс дубрівчанам перемогу. Гравці команди Кушниці, які проводили свою виїзну гру в Сільці, програючи по ходу гри 1:0, на 10 хвилині забив нападник господарів Іван Кляп. А на 40 хвилині гри, коли арбітр зустрічі В. Сочка призначив штрафний удар в середині поля команді Кушниці, гравець Іван Будул, безпідставно виявляючи невдоволення щодо дій арбітра, застосував до нього фізичні дії, за що був вилучений з поля. Після цього команда покинула поле. Згідно  регламенту змагань команді Кушниці зараховано технічну поразку з рахунком 3:0. Гравця буде дискваліфіковано, а команда за самовільне покидання поля буде оштрафована згідно дисциплінарного кодексу ФФР.

На таке ж покарання заслуговують зарічани, котрі залишили поле, програючи в Нергові 4:2, та ФК «Гребля», які не з’явились у неділю на гру в Негрово.

В підгрупі «Б» чергову перемогу здобули шахтарі з Ільниці, які обіграли на виїзді команду Ч.Потоку з рахунком 2:0. Голи на рахунку кращого нападника команди Віталія Матіка та півзахисника Владислава Сочки. Ільничани впевнено посідають першу сходинку підгрупи «Б» з 15  набраними очками. Другою  в цій підгрупі іде  «Скала» з Негрова, яка у неділю заробила три технічні очки від команди греблян, які не з’явилися на гру. В підсумку в команди Негрова 13 очок.

Третіми в цій підгрупі ідуть зарічани, котрі у неділю вибороли одне очко в Доробратові, зігравши з  господарями з рахунком 1:1. Першу перемогу в цьому етапі святкувала команда Петра Короля «Зірка» з Броду, яка в гостях обіграла «Карпати» (Загаття) з рахунком 3:2.

Василь ПОПОВИЧ.

Ваш отзыв

Ваш коментар