Версія для друку Версія для друку

ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ІЗ ПОЛОГОВОГО ВІДДІЛЕННЯ

День медичного працівника традиційно відзначають у нашій країні як свято людей, які присвятили себе благородній справі для збереження життя і здоров’я людей.

Професійне свято –  приємний привід  для оцінки роботи медичних працівників всіх галузей, але сьогодні хочу відзначити колектив пологового будинку, який надає перинатальну та пренатальну допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим.

За останні 10 років згуртувався висококваліфікований колектив лікарів, акушерок, медсестер. Професійному росту сприяло введення в дію нового пологового відділення в 2011 році, яке забезпечене новітньою медичною апаратурою, для надання допомоги роділлям та новонародженим в повному об’ємі.

Політика нашого закладу: пропаганда партнерських пологів, вільний вибір позиції, сумісне перебування матері і дитини, підтримання теплового ланцюжка, підтримання грудного вигодовування, доброзичливе ставлення до пацієнтів. Це все відповідає статусу «Лікарня доброзичлива до дитини», який отримано було вже в 2006 році і підтверджено кожні три роки.

Кількість пологів у відділенні зростає із року в рік. Зростає  також  і відсоток нормальних фізіологічних пологів. Звертаються для проведення пологів і жителі із інших районів, за 2013 рік – 83 пологи.

Необхідно подякувати всім медичним працівникам  відділення за їхню нелегку гуманну та жертовну працю, за те, що дарують радість материнства. Потрібно відзначити, що професійна діяльність медичного персоналу пологового відділення заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова поваги та людської вдячності.

Особливо потрібно відзначити дитячу медсестру нашого відділення Мар’яну Половку, яка є дипломантом конкурсу професійності медичних сестер «Ескулап-Професіонал», який проводився в Закарпатському базовому державному медичному коледжі м. Хуст.

Старшу акушерку Марину Пензештадлер, яка добросовісно ставиться  до своїх обов’язків та користується беззаперечним авторитетом серед колег.

Особливо приємно сьогодні відзначити молодих акушерок – Ірину Гоцу та Ганну Дешко за активну участь у суспільному житті відділення.

Також не можна не відзначити привітний та ввічливий молодший персонал пологового відділення  під  керівництвом сестри-господині Світлани Ширило, яка забезпечує виконання молодшим медичним персоналом  режимних наказів у відділенні та стежить за зразковим станом  території пологового відділення.

Тож  у переддень свята висловлюю всім медичним працівникам безмежну вдячність за їхню невтомну працю, талановиті руки, що дарують людям радість життя.

Шановні акушерки, медсестри, санітарки та ветерани медичної служби!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 О. Пензеник,

заступник головного лікаря  з медсестринства.

Ваш отзыв

Ваш коментар