Версія для друку Версія для друку

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЛИСИЧОВІ

Минулого тижня, на виїзному прийомі громадян, голова райдержадміністрації Вячеслав Свічкар вивчав проблеми жителів с. Лисичово. Прийом громадян проходив в адмінбудинку Лисичівської сільської ради в присутності сільського голови Ярослава Палька.

Одним із найболючіших питань села є будівництво нової школи, оскільки Лисичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів знаходиться у вкрай аварійному стані. Наразі проектно-кошторисна документація на будівництво школи у процесі виготовлення. Вже виконано вісімдесят відсотків проектних робіт стадії «Проект».

Берегоукріплення р. Лисичанка – неабияке проблемне питання для села. Будівництво берегоукріплювальних споруд (дамб) включено до проекту Програми реалізації у 2014 році природоохоронних заходів у районі та становить 126 тис. грн..

Також до керівника району зверталися представники Лисичівського ДНЗ з проханням посприяти у капітальному ремонті садка та переведення його на 12–годинний робочий день.

Крім того, лисичан турбували питання щодо можливості підведення лінії електропередач до урочища Даниця, підтоплення дворогосподарств стічними водами й вирішення конфлікту між сусідами.

Всі питання, що порушували мешканці під час прийому, взяті під особистий контроль голови райдержадміністрації та направлені на розгляд відповідним структурним підрозділам РДА для їх подальшого вирішення.

Перебуваючи в Лисичівській сільській раді, Вячеслав Свічкар відвідав та ознайомився з роботою об’єктів соціальної сфери Лисичова.

Ваш отзыв

Ваш коментар