Версія для друку Версія для друку

ПРО ПЕРВИННИЙ РІВЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я В РАЙОНІ

Пріоритетний розвиток первинної ланки охорони здоров’я України залишаються незмінними у політиці нашої держави.

Основною метою діяльності галузі – забезпечення доступної і якісної первинної медико-санітарної допомоги мешканцям нашого району.

Поліпшення здоров’я, забезпечення рівного й справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг, особливо сьогодні, коли населення швидко старіє, збільшується кількість випадків хронічних захворювань, неможливе без потужної медичної ланки первинного рівня, яка ставить акцент на профілактичну роботу.

Професійне свято Дня медичного працівника на первинному рівні відзначають майже 420 охоронців здоров’я, які повсякчас з гідністю виконують свій професійний обов’язок на засадах сімейної медицини, які наглядають за своїми мешканцями дільниць з дня народження до їх смерті. Хто як не сімейний лікар знає спадкові, генетичні захворювання мешканців своїх дільниць і може прогнозовано допомогти в профілактичному напрямку, щоб запобігти можливих катастроф.

З 1 січня 2013 року в Іршавському районі створено комунальний заклад «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги», в структуру якого ввійшли 30 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, які обслуговують майже 100 тис. населення нашого району, які надають первинну медико-санітарну допомогу.

На передодні свята хочеться щиро подякувати адміністрації та працівникам  КЗ «ІЦПМСД», всім працівникам структурних підрозділів, сімейним лікарям, фельдшерам, сімейним медсестрам, акушеркам, ветеранам охорони здоров’я та всім працівникам первинної ланки за їх невтомну працю, за кожне врятоване життя, за мудрість і терпіння.

Окремо хочеться щиро привітати завідувачів АЗП-СМ, які своєю працею відповідально ставляться до покладених на них обов’язків: Фельцан І.І.,         Дочинець В.В., Баландіна Г.І., Шелельо М.П., Грінканич М.В., Марків В.М.,      Бобир В.В., Жидик Ф.І., Данашевська Л.В., Бурч Н.В., Жабур Г.І., Половка Г.І., Мельник М.М., Кормош В.І., Осійський П.Ю., Верецкі О.М., Данканич Г.І., Завадська К.В., Козловська Е.В., Китей М.П., Попадинець Н.В., Луканинець М.В., Добра В.П., Терпай В.Є., Китей М.П.

Ви першими приходите на допомогу в найбільш важкі хвилини, робите інколи неможливе, берете на себе відповідальність за найцінніший дар людини – її здоров’я та життя.

У цей святковий день бажаю всім миру, добра, благополуччя, успіхів у Вашій нелегкій, але такій важливій і почесній суспільній місії – служіння людям. Я глибоко переконана, що за первинною медико-санітарною допомогою майбутнє, і ми з покладеними на нас завданнями справимося.

Зі святом Вас, дорогі медики.

О. Булеза,

головний лікар КЗ «ІЦПМСД».

Ваш отзыв

Ваш коментар