Версія для друку Версія для друку

ПРАВИЛЬНА ДІАГНОСТИКА – ЗАПОРУКА ЯКІСНОГО ЛІКУВАННЯ

Щороку, у червні, ми відзначаємо День медичного працівника – свято, яке є не просто приводом вітати усіх, хто має медичний диплом і носить білий халат, це привід замислитися нам над своїм життям і роботою представників медичної професії.

Хочу розповісти про людину, яка робила і надалі продовжує робити свій великий внесок у розвиток медицини на Іршавщині. Це прекрасна жінка, любляча мама та знана для всіх іршавчан – лікар-рентгенолог, завідувачка рентгенологічного відділення Іршавської РЛ Тетяна Михайлівна Попович.

Народилася вона літнім серпневим днем 1959р. у тоді ще невеличкому селищі Іршава, у родині простих службовців. Закінчивши місцеву школу, вступила до Ужгородського державного університету на медичний факультет. У 1984  році  успішно  закінчила  університет та  вирішила  пов’язати  своє  життя  з  роботою  лікаря-рентгенолога. Пройшла  інтернатуру  по  рентгенології та  у  1985  році  прийшла  на  роботу  у  Іршавську  РЛ  лікарем-рентгенологом,  де працює  і  на  даний  час..

Поступово  набиралась досвіду і ніколи не зупинялась на досягнутому.  У  2004  році   стала завідувачкою рентгенологічного відділення  Іршавської  РЛ.

Медицина з кожним роком крокує вперед. Постійно з’являються новітні технології у різних  її сферах. Тетяна Михайлівна —  лікар, що ніколи не перестає досягати висот в сфері рентгенології. У своїй роботі вона керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров’я. Також вона проводить кваліфіковане рентгенологічне обстеження пацієнтів; вивчає  та застосовує  на практиці нові високоефективні методи досліджень, тісно  співпрацює  з  колегами – лікарями.  Контролює реєстрацію та облік обстежених. Забезпечує оформлення та надання висновків за результатами досліджень. Вміло виявляє та аналізує причини розбіжностей висновків рентгенологічного обстеження із результатами інших діагностичних, клінічних та морфологічних досліджень. Бере участь у проведенні клінічних розборів, клініко-рентгенологічних, клініко-патологоанатомічних конференцій тощо. Систематично проводить аналіз кількісних і якісних показників своєї діяльності. Удосконалює свій професійний рівень.

Тетяна Михайлівна постійно надає консультативну допомогу фахівцям клінічних підрозділів з питань рентгенодіагностики.

Ділиться всіма своїми знаннями з колегами. Впроваджує заходи, спрямовані на збереження матеріальних цінностей, забезпечення гарантії якості рентгенодіагностики, дотримання правил безпеки, радіаційної безпеки. Забезпечує ретельне збереження документації, носіїв діагностичних зображень, ведення оперативного архіву. Керує роботою середнього медичного персоналу, дотримується принципів медичної деонтології. Бере активну участь у поширенні медичних знань серед населення.

За  роки керування  рентгенологічним  відділенням   Іршавської  РЛ за  показниками  роботи  воно неодноразово  посідало перші місця в області.

Основним і найважливішим здобутком Тетяни Михайлівни є вміння вислухати кожного пацієнта, та  допомогти  йому. Люди люблять цю жінку за її щирість та відвертість, за вміння з стовідсотковою точністю поставити діагноз і призначити правильне лікування.

Поза роботою  Тетяна Михайлівна Попович ніколи не належала і не належатиме тільки чоловікові та дітям. В родині старається бути надійною опорою в будь-якій життєвій ситуації, завжди дає мовчазну згоду на весь тягар родинних турбот, які інколи,перекладуються повністю на її жіночі плечі. Тетяна Михайлівна вже багато років є завідувачкою рентгенологічного відділення, але і вдома, і на роботі добра  господиня,  вміє створити родинний затишок у сім’ї та в колективі.

В День медичного працівника хочеться  подякувати Тетяні Михайлівні за її невтомну працю, за те, що  кожного дня вона допомагає пацієнтам виявити основні причини хвороби; подякувати їй за відданість цій нелегкій, небезпечній  професії та побажати і надалі залишатися життєрадісною, безвідмовною, усміхненою  та доброзичливою.

О. Петах,

головний лікар КЗ «Іршавська РЛ».

Ваш отзыв

Ваш коментар