Версія для друку Версія для друку

ПІДБІР ПРАЦІВНИКІВ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ТА ВІЛЬНІ РОБОЧІ МІСЦЯ В РАЙОНІ

ПІДБІР ПРАЦІВНИКІВ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ТА ВІЛЬНІ РОБОЧІ МІСЦЯ В РАЙОНІ

За станом на 1 червня 2014 року, 248 підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців Іршавського району подали інформацію по формі 3-ПН про попит на робочу силу в загальній кількості 523 вільних робочих місць та вакантних посад ( на 01.06.2013 р. було 506 вакансій), у тому числі потреба для заміщення на посади службовців – 56 місць, для працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями – 7 місць.

Загальна чисельність працівників, що прийняті на постійне місце роботи на підприємства, установи, організації та до фізичних осіб-підприємців міста і району, з початку 2014 року становила 522 особи. Рівень укомплектування вакансій склав 97,2 %, а середня тривалість їх укомплектування – 6 днів. Найбільше працевлаштовували такі роботодавці, як ТОВ «Берег-кабель ГмбХ», ДП «Довжанське ЛМГ», ТзОВ «Біемме-Україна», ФОП Брич Іван, ФОП Зан Юрій, ФОП Гозда Василь. Станом на 01 червня  кількість актуальних вакансій склала 6 одиниць. Для покращення ситуації на ринку праці та розширення спектру послуг, що надається службою зайнятості роботодавцям, з початку 2014 року проведені тематичні семінари з роботодавцями по вирішенню актуальних питань на теми: «Законодавчі новації в сфері зайнятості», « Новий закон – нові можливості». «Подання вакансій у центр зайнятості, форми доведення інформації про вакансії до споживачів, вимоги до їх подання»», «Сучасна служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування робочих місць кваліфікованим персоналом», «Професійна підготовка осіб із числа клієнтів центру зайнятості на замовлення роботодавців, у тому числі безпосередньо на робочому місці», «Легалізація трудових відносин і робочих місць», «Порядок компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску», «Презентація послуг центру зайнятості» та «Дотримання норм трудового законодавства при укладанні трудових договорів з найманими працівниками».

В січні – травні 2014 року проведені 6 міні-ярмарків вакансій щодо сприяння роботодавцям в укомплектуванні заявлених вакансій з ТОВ «Берег-кабель ГмбХ»», ЗАТ «Електро». Іршавська автошкола ТСОУ, ТОВ «ВЕТ Аутомотив Україне», ПАТ «Гроно-Текс», ТОВ  «Дядя Ваня – Закарпатські овочі»,ТзОВ «Біемме-Україна» та ТОВ «Еко Ір». ФОП Михайлюк Іван, в яких взяли участь 106 безробітних. 5 презентації роботодавця за участі підприємств ТзОВ «Біемме-Україна», ТОВ «Берег-кабель ГмбХ»». Закарпатська дирекція УДППЗ «Укрпошта» та ПАТ «Іршавський абразивний завод», а також 6 нарад за участі заступників голови державної адміністрації, соціальних партнерів та роботодавців на теми: « Нове законодавство про зайнятість населення – новий інструментарій надання соціальних послуг», «Проблеми зайнятості сільської молоді, неповнолітніх та випускників професійно-технічних закладів освіти із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Легалізація трудових відносин і робочих місць», «Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць» та «Організація громадських робіт, перспективи та проблеми згідно з новою редакцією ЗУ «Про зайнятість населення».

Відповідно до «Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою – суб’єктом підприємницької діяльності» за період з січня по травень 2014 року зареєстровано 267 договорів, знято з реєстрації 301 договір. З початку 2014 року в районі створено 320 нових робочих місць.

 

В.Туряниця,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями Іршавського РЦЗ.

Ваш отзыв

Ваш коментар