Версія для друку Версія для друку

ДЕПУТАТИ ОБГОВОРИЛИ ЦІЛИЙ СПЕКТР ПРОБЛЕМ. І ПРИЙНЯЛИ ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ.

На порядок денний двадцять другої позачергової сесії районної ради VI скликання було винесено 24 питання. Кожне з них перед тим було обговорено на засіданнях профільних комісій і президії райради.

 На початку сесії присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час антитерористичної операції на сході  України. Про те, що було зроблено в міжсесійний період, присутніх проінформував в.п. голови райради Петро Добромільський. Він також представив нещодавно призначеного голову райдержадміністрації Вячеслава Свічкаря, якому, на пропозицію народних обранців, було надано слово. Він виклав своє бачення розвитку району, зупинився на проблемах, висловився за співпрацю із депутатами райради, адже тільки спільними зусиллями можна вирішити наболілі проблеми.

Депутати райради одноголосно висловилися за продовження контракту з Агенцією лісового господарства України  директору ДП «Довжанське ЛМГ» Василю Леднею.

Про проведену роботу за останній час інформувала присутніх директор районного будинку культури Едіта Канчій.

Найбільшу дискусію викликало обговорення питання «Про виконання вимог законодавства з організації харчування учнів у навчальних закладах району». Начальник Іршавського районного управління головного управління Держсанепідемслужби у Закарпатській області Володимир Свіргун намагався щось пояснити, але питань було набагато більше, ніж відповідей. Крім харчування, яке наразі хвилює усіх, мова пішла і про підприємців, які різними шляхами виграють тендер, і про смітники в населених пунктах, зокрема у с. Приборжавське. Зрештою, дійшло до того, чим повинна і чим займається райсанепідемстанція. Ця тема, виявляється, хвилює багатьох. Чимало докорів про роботу служби висловили голова районної ради Іван Савко та депутат Михайло Ісак.

На всі ці питання В. Свіргун намагався відповісти, але депутати вирішили довивчити проблему і порушити на наступному засіданні сесії районної ради.

Не менш резонансним було і обговорення питання «Про недоцільність організації роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей району влітку 2014 року. І депутати райради, і освітяни вважають, що краще за ці кошти придбати путівки школярам, які потребують оздоровлення у Центральному таборі туристського активу учнів України с. Осій. Інші кошти скерувати на придбання інвертаря та обладнаня.  Цієї думки дотримується і голова постійної комісії районної ради з питань розвитку освіти, науки, духовності, молодіжної політики та національних меншин, фізкультури і спорту Іван Ньорба.

Прийнято також ряд інших важливих рішень. Серед них: «Про внесення доповнення до рішення районної ради від 16 квітня 2014 року №542 «Про уточнення обсягів районного бюджету на 2014 рік, затверджених рішенням районної ради від 3 лютого 2014 року №427 «Про районний бюджет на 2014 рік» (із змінами від 16 квітня 2014 року), «Про звільнення батьків від плати за утримання дітей в Ільницькій загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів», «Про надання в оренду об’єктів комунального майна для надання послуг з організації гарячого харчування учнів», «Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району». При обговоренні питання «Про повернення у власність Луківської сільської ради колишньої будівлі ЗОШ І-ІІ ступенів» депутат райради Ольга Хандра запропонувала створеній комісії при передачі уточнити найменування та вартість будівель і споруд відповідно до інвентаризаційного опису основних засобів. Депутати скасували власні рішення щодо ліквідації Ільницької школи-інтернату.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка надана в оренду ТзОВ «К›лен» та про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надається в оренду ФГ «Мангаліца ІР» із зміною цільового призначення для ведення фермерського господарства інформувала начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату райради Людмила Куртинець.

Затверджено список присяжних Іршавського районного суду.

Керуючий справами районної ради Євген Свириденко поінформував про зміни у президії райради. До її складу введено уповноваженого представника депутатської фракції політичної партії «Фронт змін» Віктора Вірага); у постійну комісію з питань управління майном та приватизації – Станіслава Сухана, упорядковано умови праці та присвоєно ранг  голові райради.

Петро Добромільський зачитав звернення до голови обласної ради про трудову міграцію  та упорядкування використання  Боржавської вузькоколійки .  Із обох питань прийнято відповідні рішення.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар