Версія для друку Версія для друку

У ІРШАВСЬКІЙ ДПІ ЦІНУЮТЬ ЗНАННЯ

У Іршаві на свято останнього дзвоника до гімназії та школи №2 завітали податківці. Із закінченням навчального року привітали присутніх школярів, вчителів та батьків начальник інспекції  Світлана  Йосипівна Муха та перший заступник начальника  ДПІ  в Іршавському районі   Сергій Петрович Ігнатенко.

Вітаючи школярів Іршавської ЗОШ  I – III ступенів  № 2   з Днем останнього дзвоника, Світлана  Йосипівна  відзначила, що це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, адже вже завтра нинішні випускники будуть власними силами будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави та побажала усім учням школи успіхів у навчанні, міцного здоров’я та розвитку творчих здібностей.  А також розказала, що у 2014 році Іршавською податковою інспекцією спільно з відділом освіти проводився конкурс серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Іршавського району на тему: «Очима дитини про бюджет країни». Учні Іршавської ЗОШ  I – III ступенів  № 2 та гімназії взяли активну участь у конкурсі та зайняли призові місця на першому -.(районному) етапі. За підсумками  першого (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни – 2014», нагороджено 5 учнів Іршавської ЗОШ  I-III ст. №2, з яких 3 отримали 1 місце, 1 учень отримав 2 місце та 1 -3 місце.

 Насамкінець Світлана Муха  висловила впевненість, що всі учні в майбутньому стануть гідними громадянами нашої держави, успішними та високопрофесійними фахівцями в обраній сфері діяльності, і, звичайно ж, сумлінними платниками податків.

Сергій Петрович, вітаючи учнів Іршавської гімназії, зазначив, що сьогоднішній день – це особливе свято для кожного школяра, адже саме разом із лунким співом дзвоника підбиваються підсумки навчального року: настає час осмислити успіхи та досвід, набуті протягом року, пригадати радість від звершень та здобутків, – як у стінах рідного навчального закладу, так і поза ним, – і, звісно, зробити висновки з помилок та невдач.

За підсумками першого (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни – 2014», нагороджено двох учнів Іршавської гімназії за I місце I районного етапу конкурсу.

Під час урочистої лінійки представники Іршавської ДПІ вручили переможцям грамоти за активну участь у конкурсі та приємні подарунки.

За матеріалами ДПІ в Іршавському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області.

Ваш отзыв

Ваш коментар