Версія для друку Версія для друку

ЗА СПОЮВАННЯ НЕПОВНОЛІТНЬОГО — ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

З кожним днем проблема пияцтва та алкоголізму серед молоді набирає загрозливих масштабів. Цю проблему слід розцінювати не тільки як особисту трагедію, а й соціальне лихо. Правоохоронцями відділу кримінальної міліції у справах дітей Іршавського райвідділу, майором міліції Василем Волошиновським та лейтенантом міліції Іваном Боднарем викрито молоду жінку, яка споювала 16-річного підлітка.

За словами т.в.о.начальника Іршавського райвідділу міліції, підполковника Мирона Черничка, найбільш вражає той факт, що частина неповнолітніх починає  свій шлях в алкогольне життя… з дозволу дорослих. Окремі батьки або старші товариші чомусь вважають добрим вчинком дозволити молодим людям випити келих пива, вина чи навіть горілки. А молодий організм швидко звикає і просить ще …

До Іршавського райвідділу звернулась жінка, що зараз тільки ранок, а  її 16-річний син знаходиться у стані алкогольного сп’яніння,  і попросила втрутитись у виховання сина правоохоронців.

По місцю проживання жінки відразу було направлено працівників відділу кримінальної міліції у справах дітей Василя Волошиновського та Івана Боднаря, які вдома побачили маму зі сльозами на очах та 16-річного підлітка у нетверезому стані. Мати почала скаржитись, що її син вже не вперше знаходиться у такому стані, і виною цьому є сусідка, яка його споює. Жінка намагалась сама вирішити проблему із сусідкою, однак вона на прохання матері не реагувала.

Після почутих слів, правоохоронці відразу направились до 30-річної сусідки. Як з’ясувалось, ця жінка неодноразово запрошувала хлопця до себе додому, де він їй допомагав по господарству. А вже потім сусідка за виконану роботу хлопцеві наливала спиртного. Однак вона не задумувалась над тим, що губить молоде життя, привчає підлітка до алкоголю.

Цей хлопчина виріс без батька. Його вихованням займалась мати.  Наразі він навчається в одному із професійних ліцеїв, де із-за алкоголю навіть були пропуски занять.

За фактом споювання неповнолітнього слідчим Іршавського райвідділу міліції, майором Олесею Зейкан відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.304 Кримінального кодексу України (Втягнення неповнолітніх у пияцтво). Тепер на згадану 30-річну сусідку очікує серйозне покарання. Прикро у цій ситуації те, що через чиєсь бажання знайти дешевого робітника молодій людині чарка ламала життя.

Іршавські правоохоронці звертаються до дорослих, до працівників торгівлі з проханням неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства. Насамперед  – не продавати, не пригощати   пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями неповнолітніх.

  Віта Горзов.

Ваш отзыв

Ваш коментар