Версія для друку Версія для друку

ВИСОКА АКТИВНІСТЬ ВЖЕ НА СТАРТІ

Спільним розпорядженням  в.п. голови районної ради та та голови районної державної адміністрації утворено три робочі групи із організації обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації  державної влади. Затверджено також графік проведення на Іршавщині  цих заходів.

Першою минулого четверга  в Лисичово та Кушницю  виїхали начальник відділу юридичного забезпечення   та кадрової роботи Л.О.Куртинець   і  начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства районної ради Р.А.Меренич.  В залі засідань Лисичівсьої сільської ради, окрім працівників її апарату, зібралися представники трудових колективів школи, дитсадка, медичної установи. Людмила Олександрівна  ознайомила учасників зборів із пропонованими змінами, зафіксованими  в проекті Закону України “Про внесення змін до Конституції України   (щодо децентралізації влади)”. Основні  зміни, запропоновані  авторами законопроекту,  відносяться до таких розділів Основного Закону  країни: “Територіальний устрій України” на “Адміністратино-територіальний устрій Ураїни”;  “Місцеве самоврядування” і “Перехідні положення”.

Лисичани, по-справжньому співпереживаючи за долю країни та за розвиток власної територіальної громади, внесли  цілих сім  конкретних доповнень. Зокрема, активно  відстоювали повноваження сільської громади на всю землю, а не тільки  на ту, що знаходиться  в межах населеного пункту.

В Кушниці  висловилися за прямі вибори голів районів і голів регіонів.

Ця робота тільки-но розпочалася. Але вже перший день показав, наскільки активними  громадянами є наші  земляки і доволі компетентними щодо  питань організації місцевого самоврядування.

 

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар