Версія для друку Версія для друку

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ-2014 НА ІРШАВЩИНІ НА ОСНОВІ ПОПЕРЕДНІХ ДАНИХ

25 травня 487 тисяч 353 жителі Срібної Землі прийшли, щоб засвідчити свою особисту громадянську позицію та  віддати голос за того кандидата, чия програма  відповідає власному баченню розвитку держави, країни і суспільства.

Іршавщина на цьогорічних дострокових виборах Президента України голосувала на  шістдесяти виборчих дільницях. При тому всьому, скільки наших земляків, відсвяткувавши Великдень, виїхали на заробітки за межі області та за кордон, місцеві виборці проявили достатньо високу активність. Після Ужгорода, Тячівського, Мукачівсього і Виноградівського районів, Іршавський  входить у п’ятірку адміністративно-територіальних утворень Закарпаття, мешканці яких найбільш масово  “забюлетенили”  своє майбутнє  разом із країною. Рекорд  області  по активності на дочасних виборах, як майже і завжди, поставили  ужгородці – 61 тисяча 217 мешканців столиці краю прийшли  на виборчі дільниці.  Активність  іршавчан на цих виборах заледве  перетнула  списковий їх екватор.

Якщо говорити про наших земляків, то трохи більше ніж половина  із внесених до уточненого списку виборців – 38789, – прийшли минулої неділі на дільничні виборчі дільниці, щоб проголосувати. Із них  25тисяч 736 громадян  віддали перевагу Петру Порошенко, що становить 66,35 відсотка тих, які взяли участь у голосуванні.

Найбільшу кількість голосів у нашому районі у відсотках обраний Президент набрав на дільниці №210188 у Малому Раківці – 84,2. У трійку лідерів по підтримці кандидатури Петра Порошенка потрапили також  довжанська дільниця №210178 із  80,8 відсотка  та Великораковецька №210189 – 76.5 процентів.

Слід зауважити, що робота  дільничних виборчих комісій  була чітко  організована. Хоча, як правило,  піки відвідуваності припадали на вранішні години та в обідню пору, але  сільські жителі приходили і до вечора, вже попоравшись  по господарству. Кожна дільниця по-своєму була оригінальною, мала свою так би мовити фішку. До прикладу, в  селі Суха всі  члени ДВК  того дня, як на національне свято, одягли розквітчані вишивками  нарядні блузи. В Кушниці прийшов проголосувати за  Президента України один з найстаріших  жителів Іршавського району 101-річний  Дочинець. Такий же вік має Ема Чорба з Білок, яка також у день виборів прийшла на дільницю.

Михайло ІСАК.

 

Ваш отзыв

Ваш коментар