Версія для друку Версія для друку

ШКОЛЯРІ ВИВЧАЛИ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ РАЗОМ З ПРАЦІВНИКАМИ ДАІ

У житті кожного школяра найулюбленіша пора – це літні канікули. Інспектор ВДАІ по обслуговуванню Іршавського району, майор міліції Михайло Пушкаш перед початком літніх канікул провів профілактичну бесіду з учнями молодших та старших класів Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Ільницької ЗОШ 1-ІІІ ступенів. Дітям нагадав правила дорожнього руху, бо під час літніх канікул зростає кількість дітей, які потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди.

Михайло Пушкаш, розповів дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху, бо нехтування ними призводить до трагічних наслідків. Нещодавно у с. Білки неповнолітній, керуючи мопедом не впоравшись із керуванням, допустив наїзд на 7-річну дівчинку. В результаті дорожньо-транспортної пригоди дівчинка потрапила до лікарні. За цим фактом триває перевірка. З цього приводу було багато запитань учнів до працівника Державтоінспекції, тому що серед них були любителі кататись на велосипеді. У відповідь учні почули, що кататися на велосипеді вулицями та дорогами дозволяється тільки тим, кому виповнилось 14 років. Забороняється випускати з рук кермо, чіплятись за автомобілі, що рухаються, перевозити пасажирів на велосипеді, який не обладнаний для цього. Дітям можна кататись на велосипеді на спеціальних майданчиках, стадіонах, парках та інших безпечних місцях.

Крім цього, державтоінспектор розповів, як потрібно переходити дорогу, що чекати транспорт потрібно на тротуарі та посадкових майданчиках, а якщо їх немає, то на узбіччі.

Такі заходи за участю державтоінспекторів відіграють важливу роль, каже майор міліції Михайло Пушкаш, бо дають змогу у школярів формувати навики безпечної поведінки на дорозі з дитинства, і в подальшому вони будуть добре розуміти, до яких наслідків може призвести порушення Правил дорожнього руху.

Віта Горзов.

Ваш отзыв

Ваш коментар