Версія для друку Версія для друку

КУБОК БОРЖАВСЬКОЇ ДОЛИНИ-2014

Вже вп’яте під егідою Іршавської районної ради відбувся волейбольний турнір на кубок Боржавської долини.

Цей турнір став яскравим і видовищним завдяки командам, які приїхали з усіх куточків України: м. Боярка (Київська обл..), м. Львів та з Н.Селища Хустського району. У зв’язку з фінансовим становищем не змогли приїхати та взяти участь у змаганнях на кубок Боржавської долини команди з міст  Червонограда та Івано-Франківська.

Волейбольні баталії  проходили в гарно підготовленому для гри спортивному залі Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.  Привітали спортсменів заступник голови райради Петро Добромільський та начальник відділу молоді та спорту РДА Андрій Данканич.

До останньої хвилини, в безкомпромісній і напруженій боротьбі проходили змагання  і принесли такі результати:

ВК «Сокіл» (м. Іршава) – ВК «Булава» (м. Львів) – 0:3;

 ВК «Булава» (м. Львів) – ВК «Пурим» (м. Боярка) –  3:1;

Н.Селище – ВК «Сокіл» (Іршава)  – 2:3;

Н.Селище – ВК «Пурим» (Боярка)  – 3:2;

ВК «Булава» (Львів) – Н.Селище – 3:0;

ВК «Сокіл» (Іршава) – ВК «Пурим» (Боярка) – 2:3.

За підсумками ігор, Львів зайняв перше місце, Боярка – друге, Іршава – третє і останнє, четверте місце – у команди Н.Селища.

Турнір відбувся завдяки підтримці меценатів:  кубки для переможців придбав народний депутат України Павло Балога, який вже багато років є спонсором даного турніру, а також підприємців району Сергія Лупака, Івана Вовканича, Івана Михайлюка, Петра Шаленика, Михайла Лендєла – директора ТзОВ «Клен»,  міського голови Степана Бобика, депутатів районної ради Петра Станка, Івана Піняшка, Віктора Вірага та Владислава Романця. Депутат райради Петро Король  відповідав за проведення турніру від райради.

Особлива подяка голові райради І.І. Савку, який очолював оргкомітет по підготовці і надавав практичну допомогу в проведенні змагань.

Ігор ПЛЕСКАЧ,

головний суддя змагань.

Ваш отзыв

Ваш коментар