Версія для друку Версія для друку

ДЛЯ ВІДОМА ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ ТА ІНШИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Прокуратурою Іршавського району проводиться добір осіб для вступу у вищі навчальні заклади серед випускників Іршавського району, зокрема для вступу до Національного юридичного університету «імені Ярослава Мудрого», Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського національного університету імені Івана Франка та Національну академію прокуратури України.

 Основними критеріями для вступу у вказані навчальні установи: Національного юридичного університету «імені Ярослава Мудрого», Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського національного університету імені Івана Франка можуть бути рекомендовані випускники загальноосвітніх навчальних закладів на базі повної загальної освіти, а до Національної академії прокуратури України – особи, які закінчили вищі навчальні заклади та отримали освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальністю «Правознавство». Правила прийому до базових вищих навчальних закладів розміщено на їх офіційних веб-сайтах.

У зв’язку з вищевикладеним, прошу бажаючим вступити у вказані навчальні заклади звернутися до 9 червня 2014 року  в прокуратуру Іршавського району за адресою: м. Іршава, вул. Шевченка, 39  для більш детальної інформації.

Прокурор прокуратури

Ангеліна Клованич

Ваш отзыв

Ваш коментар