- Нове життя - https://nz-ir.com -

У СІЛЬЦІ СКЛАЛИСЯ ДОБРІ ФУТБОЛЬНІ ТРАДИЦІЇ

Ще не встигли відгриміти футбольні баталії в с.Сільце під час відкриття нових трибун стадіону, роздягалень, душових кабін із сучасним отепленням і освітленням, як стадіон знову поповнився дитячим гомоном. Тут два дні проходили Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Кола-Кола – 2014 року», у яких взяло участь понад 8 тисяч учасників у віковій групі учасників 2002 р.н.

Минулого вівторка у фіналі зустрілися кращі з кращих. Це юні футболісти Сілецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, м.Новоявірське Львівської області, гімназії  №1 м.Чернівці  і м.Брошнів Івано-Франківської області.

І ось настає найурочистіша мить. Після важких поєдинків учасники змагань вишикувались у чергу… за нагородами. Перше місце виборола команда м.Брошнів. Другими були львів’яни. Третє місце дісталося юним футболістам Сільця. Гравців команди-переможниці нагороджено грамотами, афішами, футболками змагань «Шкіряний м’яч – Кубок Кола-Кола» від Асоціації аматорського футболу та кампанії «Кока-Кола», купоном на знижку від  компанії «Adidas» .

За перше місце у змаганнях з елементів техніки гри у футбол, у вправі  жонглювання, грамотою та вимпелом  Асоціації аматорського футболу України, компанії «Кока-Кола» та подарунками від компанії «Adidas» (джемпер) нагороджено Данила Гончарука із Чернівців. Перше місце у змаганнях з елементів техніки гри у футбол, ударів на дальність виборов той же Данило Гончарук. А за удари на точність не мав собі рівних Віталій Божовський з м.Боршнів. Команда Сілецької ЗОШ І-ІІІ ступенів була першою у змаганнях з елементів гри у футбол.

Кращими гравцями визнано: Василя Сомагу із Сільця, Святослава Ткача із Боршніва, Сергія Стеня із Новояворівська і Максима Павловського із Чернівців.

Нагороди вручали заступник голови районної ради Петро Добромільський, голова районної федерації футболу, суддя Національної категорії Василь Попович, начальник відділу молоді і спорту РДА Андрій Данканич, депутат районної ради, почесний президент ФК «Сільце» Сергій Лупак, голова суддівської колегії Іван Староста.

Підсумував хід змагання Петро Добромільський. Він наголосив, що за допомоги спонсорів Павла Балоги, який надав більше 100 тис. грн., та Сергія Лупака й багато простих жителів села, котрі чимало зробили для розбудови спортивної інфраструктури в цьому населеному пункті, зокрема футбольних об’єктів.

Турнір проводився у Сільці неспроста. Тут створено всі належні умови для проведення таких змагань. Гарно впорядковане футбольне поле, у душових гаряча і холодна вода, спортсмени можуть  гарно провести відпочинок. У цьому значна заслуга депутата райради Сергія Лупака, який своє життя присвятив відродженню спорту у рідному селі. … Гості залишилися задоволеними проведенням Всеукраїнських зональних змагань. У них залишилося чимало вражень від перебування на Іршавщині. До цього чималих зусиль додали також директор ДЮСШ Василь Жупанин, працівники культури райдержадміністрації, а також батьківський комітет с.Сільце.

Василь Шкіря.