Версія для друку Версія для друку

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ГУРТКІВ ІРШАВСЬКОГО РАЙОННОГО БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

2013-2014 навчальний рік видався для нашого закладу цікавим і непростим водночас. Все ж традиційний творчий звіт ми таки вирішили провести, і зробили це, як завжди, цікаво і красиво.

Найкращі вироби вихованців гуртків образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтв були виставлені у фойє, а у видовищній програмі брали участь юні танцюристи, вокалісти та учасники вокально-фольклорного гуртка.

У кінозалі зібралися керівники гуртків зі своїми вихованцями, батьки, прийшло й чимало гостей. Ведучі Аріна Пацкан, Оксана Ковач, Марина Бунча і Руслан Танько (до речі, усі – переможці різних рівнів конкурсів читців) провели цьогорічну програму, немов листаючи щоденники різних учасників навчально-виховного процесу нашого закладу.

З виступу директора Мельник Й.Ю. присутні, зокрема, дізналися про успіхи наших гуртківців впродовж року на різних рівнів конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях. Відзначили роботу колективу і вручали грамоти всеукраїнських, обласних і районних установ як гуртківцям, так і їх керівникам начальник і головний спеціаліст управління освіти, молоді і спорту РДА Яцканич Є.М. і Попович І.О.

Приємними для окремих наших випускників-іршавчан стало вітання голови міської ради Бобика С.С., який завжди підтримує творчі ідеї РБДТ. Вперше завдяки районному депутатові Станку П.І. ми змогли вручити премії найрейтинговішим педагогам і вихованцям цього навчального року. Ними стали: Щока Л.П., Гряділь М.Ф., Вайда А.Й., а також Ольга Павляк, Інеса Спасюк і Злата Свида. Велике спасибі усім, хто в той чи інший спосіб допомагає талановитим дітям і нашому закладу вцілому.

Близько 300 нагород отримали наші вихованці за звітний рік, причому найвищого ґатунку. Серед них і за участь в обласному конкурсі «Арт-революція – 2014», що проходив у березні. Виступ дівчат гуртка «Дивосвіт» (керівник Ісак Л.Ю.), які демонстрували моделі одягу, виконані власноруч разом з керівником, став родзинкою заходу.

Не забули ми своєрідно відзначити наших випускників, які багато років займалися у гуртках, а дехто отримав і допрофесійну підготовку. Всі вони отримають грамоти закладу у своїх школах на  святі останнього дзвоника. Все ж найяскравішим було завершення свята, коли під патріотичну пісню у виконанні 6-річної Алінки Ганчич діти синьо-жовтими кульками виставили на сцені символ України.

Так, ми любимо свій заклад, ми любимо рідний край, свою Батьківщину. І будемо про це говорити, співати, танцювати, малювати, ліпити і вишивати, одним словом, робити все, що ми вміємо, як знаємо, аби лише завжди мати змогу у вільній рідній країні займатися тим, що нам і нашим вихованцям до душі. І щиро хочемо, щоби так само було у всіх куточках України.

Віра Глушко,

заступник директора районного будинку дитячої творчості.

Ваш отзыв

Ваш коментар