Версія для друку Версія для друку

СВЯТО ПАМ’ЯТІ, ЛЮБОВІ ТА ПОВАГИ

«Ніщо не забуто, ніхто не забутий!» – ці слова дзвінко лунали 8 травня з вуст небайдужих людей села Загаття, які прийшли на центральну площу села, щоб вшанувати пам’ять земляків, які полягли заради нас, заради нашого щасливого життя. Адже пам’ять про ті страшні роки повинна жити вічно в нашому серці і супроводжуватися великою повагою до всього того, що пережили наші батьки, діди і прадіди, яку страшну ціну вони віддали для нашого мирного сьогодення. Всі зразу полинули у тематику свята Перемоги завдяки пісням, які лунали на площі.

Все дійство почалося з панахиди біля пам’ятника загиблим нашим захисникам. Після панахиди мітинг відкрив сільський голова Іван Михайлович Бідзіля, який доніс до всіх присутніх ситуацію в державі. Учні школи також привітали всіх присутніх з цим радісним і водночас сумним днем. Їхні квіти дуже гарно майоріли біля пам’ятника, що давало зрозуміти, що діти – це цвіт, який схиляє голову перед величними воїнами. Урочистою ходою піднесли до пам’ятника учні школи Гірлянду Слави. Після чого всі гості свята вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

По завершенню мітингу  все це дійство перенеслося до сільського клубу, де почався концерт до Дня матері. Виступ розпочали ведучі, які привітали всіх присутніх матерів з цим зворушливим і милим святом. На сцені одні за одними змінювалися учасники художньої самодіяльності. Зі сцени  лунали  пісні,  вірші,  гумористичні сценки. Радує, що спільна і дуже плідна  робота ведеться з Загатянською ЗОШ І-ІІІ ст..

На завершення сільський голова І. М. Бідзіля привітав всіх матерів зі святом та подякував завідувачці клубом Ірині Іванчо та всім учасникам за чудовий концерт.  Покидали клуб всі в хорошому настрої.

Дуже приємно, що в такий нелегкий час люди все ж таки не озлобилися. Вони з почуттям вдячності та поваги ставляться до ветеранів та матерів, а особливо молоде покоління. І ми впевнені, що завдяки таким заходам ця пам’ять та повага буде залишатися в наших душах назавжди.

 

Іван Котубей, 

художній керівник Іршавського РБК.

Ваш отзыв

Ваш коментар