Версія для друку Версія для друку

СПОРТИВНЕ РИБАЛЬСТВО – МАСОВИЙ СПОРТ

В цьому ми переконалися 18 травня цього року при проведенні районних змагань серед членів УТМР на мисливсько-риболовній базі товариства.

В змаганнях взяло участь 17 команд. З самого ранку, не дивялчись на погоду, до бази з’їхались, крім учасників змагань, ще й багато вболівальників, гостей, депутатів районної ради, сільських голів.

Учасників змагань радо зустрів голова президії Іршавської районної організації  УТМР Василь Васильович Павлище та  єгерський склад районної організації.

Перед початком і закінченням змагань всі вишикувались в шеренгу, де було представлено суддівську колегію в складі Сочки М.І., Галаса І.І., Керечанина Ю.К. та ознайомлено учасників  з Положенням змагань. В центрі виставлено призи, до речі, основним спонсором була сім’я Терновці М.Ф. з Кам’янського.

Двогодинний термін проведення змагань визначив переможців:

І місце зайняла команда членів товариства міста Іршави (голова низового колективу  Ломага О.О.); ІІ місце – команда Броньківського осередку  (голова – Ньорба І.В.); ІІІ місце – команда Кам’янського осередку (голова  Гангур В.С.).

Найбільший трофей виловив Пастух Ю.І. з Броньківського низового колективу.

Серед юніорів, які брали участь у змаганнях на виділеній території:

І місце – Горзов Ангеліна, с.Білки. ІІ місце –  Симчера Микола,  с.Сільце. ІІІ місце – Бажів Іван, с.Білки.

Переможців змагань нагороджено грамотами та цінними подарунками.

До речі, всю виловлену рибу було відпущено у водойму, де дозволено спортивне рибальство в період нересту.

На закінчення всі учасники змагань, гості, присутні були запрошені до святкового столу. Єгерською службою було накрито мисливський стіл з традиційними делікатесами, основою якого  був бограч.

Цікаві застільні розмови, рибальські бувальщини вирували до пізнього вечора.

Закінчивши прекрасно проведений день, всі учасники  засвідчили, що такі заходи зближують людей з різних куточків нашого району, а змагання стають все більш масовими. Це – результат роботи районної організації УТМР,  якій, до речі, зі слів голови районної ради УТМР Василя Васильовича Павлище, виповнилося 68 років.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар