Версія для друку Версія для друку

ПРАВООХОРОНЦІ ВШАНОВУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

З кожним роком все більше віддаляють нас події 1945 року. Рідіють ряди тих, хто боровся за нашу свободу, за свою Батьківщину, за мирне небо.

На знак пам’яті про величність цього дня 9 травня до Іршавського райвідділу міліції були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники бойових дій в Афганістані.

З вітальним словом до присутніх у залі міліціонерів та ветеранів ОВС звернулися керівники Іршавського райвідділу міліції та голова ради ветеранів та пенсіонерів Василь Микита. Серед пенсіонерів та ветеранів райвідділу на сьогоднішній день залишився один учасник Великої Вітчизняної війни, полковник міліції у відставці Степан Овсак, один учасник бойових дій полковник міліції у відставці Василь Канчій та воїни-інтернаціоналісти, які «пройшли» через Афганістан  Іван Дорчинець, Іван Манайло та Іван Гичка.

Тему Великої Вітчизняної війни продовжив фронтовик Степан Овсак, який розповів міліціонерам про тяжкі роки війни, про те, і якою ціною було здобуто воїнами Перемогу. Звісно, поділився з правоохоронцями своїм міліцейським досвідом, розповів, як він розкривав у післявоєнні роки вбивства, грабування, крадіжки.

Полковник міліції у відставці Василь Канчій додав, що у післявоєнний час міліціонери не тільки розкривали злочини, а вели справжню боротьбу з бандитськими угрупуваннями, які залишились після війни і переховувались у горах.

Із нагоди Дня Перемоги їм було вручено грошові премії та присвоєно спеціальні військові звання: підполковника міліції у відставці – Івану Дорчинцю, Івану Манайлу та старшого прапорщика міліції у відставці – Івану Гичці.

На завершення зустрічі керівництво райвідділу  привітало всіх присутніх зі святом Перемоги у Великій Вітчизняній війні, побажали міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, мирного неба над головою і Божої благодаті на многая літа.

Ваш отзыв

Ваш коментар