Версія для друку Версія для друку

ПЕРШИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ У БІЛКАХ

Днями свій перший виїзний прийом громадян голова райдержадміністрації Вячеслав Свічкар провів у Білківській сільській раді.  На прийомі також були присутні керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк, сільський голова Василь Зейкан та в.о. завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату РДА Наталія Ходєєва.

До очільника району звернулося сім жителів с. Білки. Одним з найболючіших питань, які хвилюють білківчан, є вкрай незадовільний стан доріг на території сільради. Також порушувались питання капітального ремонту спортзалу та їдальні Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, заміни старих вікон на нові, ремонту опалювальної системи тощо. Громадяни нарікали і на неповноцінне гаряче харчування учнів початкових класів школи, яке на даний час взагалі не проводиться через зволікання тендерних процедур.

Торкнулись питання й про потребу берегоукріплення потічка по вул. Центральна, біля Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Завідуюча ДНЗ №1 звернулася до Вячеслава Сергійовича з проханням при можливості посприяти у перерахунку коштів через держказначейство, які вже виділені для заміни вікон дитсадка.

Першочерговими питаннями, які потребують вирішення, для дошкільного навчального закладу №4 є ремонт даху та окремих внутрішніх приміщень.

Крім того, на прохання батьківського комітету та працівників ДНЗ с. Білки, прозвучало звернення щодо повернення садочків на 12-годинний робочий час. Оскільки багато батьків працюють за межами населеного пункту, не завжди встигають вчасно забирати своїх дітей.

Всі питання, що порушували мешканці під час прийому, взяті під особистий контроль голови райдержадміністрації та направлені на розгляд відповідним структурним підрозділам РДА для їх подальшого вирішення.

Перебуваючи в Білківській сільській раді, Вячеслав Свічкар відвідав та ознайомився з роботою й проблемними питаннями об’єктів соціальної сфери Білок.

Ваш отзыв

Ваш коментар