Версія для друку Версія для друку

НАЙРІДНІШИЙ СКАРБ – РОДИНА

Нещодавно у районному будинку культури відбувся VII районний фестиваль родинної творчості та вшанування найрідніших для кожного людей – рідних неньок. За солодкий і святковий стіл зібралося 12 багатодітних матусь та матерів-героїнь. Крім жінок, у залі були присутні і два чоловіки Віталій Нікітін, який виховує 2 власних і 3 прийомних дітей та Сергій Ширан – батько, який сам виховує 3 дітей.

Своїм батьківським досвідом з присутніми поділилися Світлана Брич, Ліна Ізай, Іван Ісак, Марія Ляшко та Любов Матіко.

Привітати дорогих матусь та татусів, подякувати їм за той багатий, великий та непосильний вклад, який зробили вони для нашої країни та вручити подарунки  прийшли  заступник голови райради Петро Добромільський, начальник відділу культури та туризму РДА Ганна Матіко,  керуючий справами  міської ради Володимир Мимріков та головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення РДА Ганна Копа.

В’язанку українських пісень та вірш про жіночу долю подарували присутнім сестри  Ольга та Антоніна Дурди. Пісня «Червона рута» прозвучала у виконанні мами Ярослави та Анастасії Бокотеїв. Народною творчістю порадували і родина Білозір з Ільниці. У виконанні двох багатодітних та талановитих родин Дурдів та Білозірів прозвучала пісня «Зеленеє жито».

Батько та син Василі Філеші виконали  композиції «Батьківська криниця» та «Тобі Україно». Ведучою дійства була організатор фестивалю Любов Філеш.

Вікторія Гудебняк.

Ваш отзыв

Ваш коментар