- Нове життя - https://nz-ir.com -

КОМУНІСТИЧНЕ МИНУЛЕ В СЬОГОДЕННІ

На превеликий жаль, незважаючи на 23 роки незалежності України, по сьогоднішній день нас оточують символи  комуністичного режиму та радянської держави, яка вже давно відійшла в історію.

По сьогоднішній день залишаються пам’ятники комуністичним вождям та їх ідеології, вулиці в наших містах та селах продовжують носити їх ім’я. До прикладу, дотепер існують назви вулиць Леніна, Комсомольська, Піонерська, 40-річчя Жовтня та інші. Наші діти виховуються не на прикладах героїзму та самопожертви, які виявляли наші діди та батьки, в боротьбі за волю та незалежність України, а на комуністичних постулатах та догмах. Це не припустимо, такого не може собі дозволити жодна цивілізована європейська держава.

Мешканці міст та сіл нашої держави вимагають зміни назв комуністичної епохи. Жителі Іршавського району та Іршавська районна партійна органіація ВО «Свобода» не можуть змиритися з тим фактом, що назви вулиць, скверів, провулків на Іршавщині символізують досягнення радянської держави, що вже давно відійшла у небуття.

За ініціативи ІРПО ВО «Свобода» 16 квітня ц.р. Іршавською районною радою прийнято рішення про звернення до сільських рад району з пропозицією перейменувати вулиці та провулки, що містять комуністичну символіку, назвати їх іменами українських патріотів, що пролили кров за незалежність України. Місцевими громадськими та політичними активістами створено комісію по перейменуванню вулиць, провулків, скверів, що містять назви «радянського» часу.

У нашій історії є достатньо величних постатей, на яких повинно рівнятися молоде покоління, чиї діяння можуть об’єднати народ та допомогти нам побудувати нову Україну. Необхідно витравити комуністичне тавро з голів та сердець наших співмешканців для того, щоб з малоросів-хохлів вони могли стати справжніми Українцями-патріотами.

Михайло Мочан,

 голова Іршавського ВО «Свобода».