Версія для друку Версія для друку

ГОЛОВНИЙ ПРАВООХОРОНЕЦЬ СПІЛКУВАВСЯ З ГРОМАДЯНАМИ

Упродовж години т.в.о.начальника Іршавського райвідділу міліції, підполковник Мирон Черничко відповідав на всі телефонні дзвінки та питання, що надходили від жителів району.

До т.в.о.начальника райвідділу Мирона Черничка звернулося більше десятка мешканців району. Перший дзвінок був від громадського активіста села Ільниця, який звернувся з пропозицією відносно надання громадськими формуваннями допомоги в охороні громадського порядку під час виборів Президента України. Мирон Васильович пропозицію підтримав, надав з цього приводу консультативну допомогу. До речі, громадське формування села Ільниця є одне із кращих у районі, вони першими брали участь у рейдах та охороні громадського порядку під час проведення різних заходів, пов’язаних із політичною ситуацією в країні.

Із села Доробратово чоловік цікавився результатом свого звернення  стосовно спричинення йому тілесних ушкоджень знайомим із сусіднього села. Дійсно, чоловік звертався, за даним повідомленням проводиться перевірка. Поки т.в.о.начальника спілкувався із громадянами, дільничний інспектор, якому було доручено за даним фактом провести перевірку, було повідомлено чоловіка про хід розслідування.

Жінка із села Білки попросила з’ясувати, хто від її імені звернувся на «102» відносно вчинення її сином із нею сімейної сварки. Адже ніякого інциденту вдома не було, бо її син разом із чоловіком у вказаний час пішли по справах у центр села, їх не було вдома.  Мирон Васильович жінку заспокоїв, і при цьому повідомив, що дільничними інспекторами за даним фактом вже проведено перевірку, і ніхто ніяких претензій до її сина не має.

Багато було дзвінків побутового характеру. Мешканка знову ж таки із села Білки зателефонувала відносно образ з боку зятя. За даним фактом направлено дільничних інспекторів міліції. Із села Арданово зателефонувала неповнолітня, що на її вулиці за нею ходять немісцеві хлопці. Даний факт доручено з’ясувати працівникам відділу кримінальної міліції у справах дітей.

Пенсіонер із м. Іршава поскаржився на недобропорядного знайомого, який постійно дідуся ображає різними непристойними словами. Отриману інформацію відразу було внесено до Єдиного обліку  і направлено по місцю проживання дільничного.

Не відбулась «пряма телефонна лінія» і без крадіжок. До підполковника звернулась медсестра поліклініки відносно крадіжки із її службового кабінету гаманця. На місце події було направлено слідчо-оперативну групу, адже у гаманцеві нараховувалось майже 800 грн.

Приємним телефонним дзвінком був із села Довге, де жінка подякувала іршавським міліціонерам за оперативність під час виконання службових обов’язків. Правоохоронці «по гарячих слідах» розкрили крадіжку мобільного телефону.

На кожне із звернень Мирон Васильович дав змістовні відповіді та запевнив, що по кожному зверненню ведеться ретельна перевірка і кожне з них знаходиться на його особистому контролі.

Віта Горзов.

Ваш отзыв

Ваш коментар