- Нове життя - https://nz-ir.com -

ОБРАНО НОВИЙ ПРОФКОМ

Галузь культури продовжує звітно-виборну кампанію у первинних профспілкових організаціях. Днями відбулись звітно-виборні профспілкові збори бібліотечних працівників району.  У роботі взяла участь голова райкому профспілки працівників культури Оксана Сідор та директор централізованої бібліотечної системи Алла Лакатош. На порядку денному 3 питання: звіт голови профкому та ревізійної комісії про роботу за звітній період, вибори нового голови  профкому, вибори делегатів на районну профспілкову конференцію.

Голова профкому бібліотечних працівників Марія Петрівна Федоричко говорила про роботу за звітній період, де детально зупинилась на ключових аспектах у статутній діяльності первинки. Зі звітом ревізійної комісії виступила Надія Іванівна Купар. Приємно було почути, що профспілка бібліотечних працівників веде активну роботу згідно із своїм плануванням.  Систематично проводяться різні заходи щодо відзначення професійних свят, участь у районному та обласному конкурсі на кращу первинну профорганізацію, де стали переможцями і отримали ІІІ місце. У первинній профорганізації обладнано профспілковий куток.

Голосували також за нового голову профкому. Одноголосно було знову обрано Марію Федоричко, скарбником – Надію Купар. Обрано також делегатів на районну звітно-виборну конференцію.

Голова райкому Оксана Сідор привітала новообраний профком, побажала плідної роботи та соціально-економічного зростання.

Іван Кополовець,

член РК профспілки працівників культури