Версія для друку Версія для друку

НОВІ ГРАВЦІ НА КИЛИМІ ЄДИНОБОРСТВ

Сусіднє Мукачево цими вихідними прийматиме чемпіонат краю по карате. Іршавщину представлятиме молода, але по-хорошому амбітна команда під керівництвом тренера із Довгого Богдана Волошина.

Президент районної федерації Шотокан – каратеДо,  в.п. голови районної ради Петро Добромільський так прокоментував цей факт:

− Наш район споконвіку славився спортивними талантами. Теперішній час розкриває широкі можливості і для нетрадиційних видів спорту. Серед таких є і ті, хто із східних єдиноборств віддає перевагу  певній школі карате.

Тренер  Богдан Волошин уже з перших кроків самостійної  наставницької діяльності потужно заявив  про себе. Крім групи у рідному Довгому, де їм сільський голова Михайло Шкелебей надав зал у будинку культури, цей майстер східних єдиноборств створив і займається з дитячими групами при Білківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 і у школі Великого Раківця.

Богдан Дмитрович вдячно відгукується про керівників цих навчальних закладів − Оксану Олександрівну Нодьянош і її колегу у В. Раківці.

Щодо перспективи, то Богдан Волошин роздумовує таким чином:

− Нам, звичайно, необхідно належно заявити про себе і утвердити позитивний імідж у середовищі чисельних шкіл східних єдиноборств. Вважаю, що в цьому нам посильну допомогу надасть голова районної федерації Петро Петрович Добромільський, а окрім  того, головним фактором має послужити хороший виступ на змаганнях.

Сам Петро Петрович так прорезюмував власне президентство у районній федерації:

− Я особисто завжди був прихильником спорту і здорового способу життя. Вважаю за необхідне і доцільне розширювати можливості для наших дітей займатися найрізноманітнішими видами спорту. А в секціях, де освоюють карате, у школярів виховуються, окрім усього, такі риси характеру як мужність, благородство.

Слід також відзначити, що Богдан Волошин продовжує працювати над розширенням своєї мережі. Як підтвердження цьому − домовленість із директором Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марією Михайлівною  Гринюк про початок тренувань і в цьому навчальному закладі.

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар