Версія для друку Версія для друку

НА ПІДПРИЄМСТВІ, ДЕ ТРУДЯТЬСЯ РІДНІ, − ПРОЙШОВ ВІДКРИТИЙ УРОК ПО ОХОРОНІ ПРАЦІ ДЛЯ УЧНІВ БРОНЬКІВСЬКОЇ ЗОШ

 Першого дня цього тижня в Довжанському лісництві відбулася незвична для цього структурного підрозділу ДП «Довжанське ЛМГ» подія − відкритий урок. Слухачами лекції інженера з охорони праці Павла Поковби стали одинадцятикласники Броньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчительки біології Тетяни Гецко. Багатьох із цих  учнів лісівники знають як хороших своїх помічників із шкільного лісництва.

Тема лекції «Охорона праці на лісовому підприємстві» вже тому повинна б була і зацікавити юних жителів Броньки і Сухої, що чимало їх рідних, сусідів, знайомих трудяться в лісомисливському господарстві. Варто зазначити, що здебільшого вони стали і найбільш активними в діалозі із Павлом Васильовичем та помічником лісничого Михайлом Гільпертом. Їх найперше цікавило, навіщо  потрібна така наука і професійна спеціалізація як охорона праці; які гарантії і компенсації держава чи страхові компанії надають працівникам в разі нещасного випадку; яким чином дотримуються норми і нормативи охорони праці.

Діалог із лісівниками підтримували, зокрема, Дмитро та Іван − сини майстра лісу Річанського лісництва Дмитра Бісьмака та внучка Юлія Ньорба єгера Річанського лісництва Василя Ковача.

Для учасників відкритого  уроку, окрім  теоретичної частини, його організатори надали можливість  ознайомитися безпосередньо із цим  виробничим підрозділом державного підприємства «Довжанське лісомисливське господарство».

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар