Версія для друку Версія для друку

І ПРИ ДЕФІЦИТІ – СПОРТ МАЄ ПРІОРИТЕТИ

Спортивна громадськість, батьки і тренери в клубах і секціях з не меншою зацікавленістю, аніж користувачі бюджетних коштів очікували окремі рішення другого засідання двадцять першої позачергової сесії районної ради. Одним із питань порядку денного і було виділення деяких сум для фінансової підтримки громадських об’єднань  у сфері фізичної культури і спорту. Намічено не все, на що вони «претендують» та на що заслуговують.

– Так, районна рада нехай і не визначальну, але вже котрий рік підряд приймає доволі суттєву дольову участь у покритті затрат на підтримку тих футбольних клубів, які виступають у рамках чемпіонату області, – говорить, починаючи розкривати цю тему, виконуючий повноваження голови районної ради Петро Добромільський. – Серед таких нині ФК «Довге», ФК «Сільце», яким депутати виділили відповідно по 15 тисяч гривень, а Іршавському ФК «Бужора» – 20.

Депутати, незалежно від фракційних об’єднань і груп, політичної орієнтації в абсолютній своїй більшості, позитивно налаштовані на всі види спорту, що культивуються в районі. Таким чином, навіть при такому бюджетному дефіциті, як цьогорічний, передбачено виділити по 10 тис.грн. для підтримки проведення змагання по мотокросу, волейбольному клубу «Сокіл» та секції по боксу.

Вл. інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар