Версія для друку Версія для друку

«МІСІЯ ДОБРОЧИННОСТІ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА»

Добро, милосердя, любов до ближнього щодня проявляють своєю працею працівники Іршавської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Особливо це відчувають малозабезпечені громадяни краю в святкові дні Великодньої Пасхи. Адже Господь учить нас творити на землі любов один до одного, спрямувати наш життєвий шлях до добра і милосердя.

Цим основним критерієм і наповнені будні голови ТЧХУ Н.В.Крупчин, медичних сестер патронажної служби О.П.Чегіль, Л.І.Кузьма, Н.Ю.Береш, М.В.Смерека, О.І.Глушко, молодших медичних сестер Н.М.Чедрик, О.І.Пирога, М.І.Лапко, І.В.Крупчин.

До Пасхальних свят вони роздали 45 великодніх пасок та 25 продуктових наборів громадянам, які є на обліку патронажної служби Червоного Хреста м. Іршава, а також  в селах: М.Раковець ‒ медична сестра О.М. Чегіль роздала 33 продуктових наборів та 5 пасок, в Білках м/с Н.Ю. Береш  ‒ 10 пасок, В.Раковець  м/с Л.І. Кузьма ‒ 24 великодні паски та 26 продуктових наборів, Гребля м/с О.І. Глушко ‒ 7 продуктових наборів та 5 пасок.

Малозабезпечені громадяни, які не змогли самі прийти й отримати великодню допомогу отримали її вдома з рук учнів-волонтерів 11-А і 11-Б класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Іршави – 9 учнів організатор-вчитель К.Л.Бровдій.

Спонсорами в цій благодійній справі виступили завідуюча хлібопекарнею с.Сільце Є.М.Петухова, Дубрівський жіночий монастир, підприємці: Василь Полянський з Іршави, Юрій Худан з Броду, с.В.Раковець –  голова сільради А.В.Худа, А.І.Русин, О.Буковецька, Ю.Поляк, с. Білки – депутат М.Йовбак, с.Греблі ‒ І.І.Бабич.

Благодійна акція до Великодня проведена в рамках Всеукраїнського місячника, що проходить з 1 квітня під гаслом «Місія доброчинності».

Світло любові Воскресіння Христового нехай завжди буде у наших серцях, у проявах любові до ближнього.
Христос Воскрес!

Наталія КРУПЧИН,

голова Іршавської РО ТЧХУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар