Версія для друку Версія для друку

ПОРЯДОК ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО З НАС

По всій нашій державі 12 квітня, пройшла Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Навести чистоту й порядок у населених пунктах району взялись держслужбовці, працівники організацій, установ різної форми власності, міської та сільських рад і жителі Іршавського району.

Активну участь у «суботнику» взяли державні службовці райдержадміністрації. Вони  прибирали придорожні смуги ділянок автомобільної дороги Мукачево-Рогатин, що проходить через Іршавський район.

Цього дня було очищено та прибрано територію від сміття, вирізано чагарники, впорядковано кювети.

Варто відзначити хорошу роботу по благоустрою працівників Кам’янської, Зарічанської, Сілецької та інших сільських рад. Окремо хочеться  відзначити, що за безпосередньої участі Кам’янського сільського голови Валерія  Гангура було організовано побілку 185 дерев при центральній автодорозі.

Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» спрямована на озеленення й очищення прилеглих територій та поліпшення стану довкілля. Приємно, що до подібних заходів долучаються багато людей, які із великим задоволенням приводять до ладу територію рідного краю. Адже чистота навкруги залежить лише від кожного з нас, і тільки разом ми зможемо зберегти її в належному стані.

Ваш отзыв

Ваш коментар