Версія для друку Версія для друку

ДАІШНИКИ ОБСТЕЖУВАЛИ ДОРОГИ РАЗОМ ІЗ ЖУРНАЛІСТАМИ

Із 1 по 21 квітня працівниками Іршавської державтоінспекції проводиться планове обстеження  стану експлуатації утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду.

На одне із таких обстежень працівники Іршавської державтоінспекції запросили представників автомайдану, місцевих журналістів Василя Шкірю, Євгенію Шутку, громадського активіста Василя Кормоша та теле-журналістів М-Студіо. Всі вони разом виїхали по маршруту  м. Іршава ‒ с.Хмільник, де по дорозі зупинялись у місцях, де ями були найбільші. У присутності журналістів та громадськості інспектор з організації дорожнього руху, капітан міліції Іван Тесличко робив обстеження автороги Берегово ‒ Кам’янське, а саме на відрізку Камянське ‒ Хмільник. Присутні побачили, що глибина деяких ям досягала 15-17см, а ширина – більше 1 метра. Якщо колесо автомобіля потрапить у таку яму, то вибратись із неї без пошкоджень буде практично не можливо.

Водії, побачивши працівників державтоінспекції та журналістів, які фотографували дорогу, зупинялись і просили в найкоротші терміни провести ремонтні роботи, так як вони  не встигають лагодити свої автівки, а за шини навіть мови не може бути.

Днями на даному відрізку дороги причиною дорожньо-транспортної пригоди стало дорожнє покриття. Вантажівка із лісом (на фото) об’їжджала  вибоїни на дорозі і через це перекинулась на узбіччя. На щастя, ніхто не постраждав, лише пошкоджено огорожу та причіп вантажівки.

Найбільше державтоінспектори хвилюються за автобуси,  особливо шкільні, які перевозять дітей. Через велику ямковість та руйнування дорожнього покриття, автобуси можуть перекинутись, а тому водіям, слід бути дуже обережними.

З початку  року державтоінспекцією направлено 4 приписи до філії Іршавського автодору.  На посадову особу цього підприємства складено адмінпротокол за ч.4 ст. 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, не вжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулиць місць провадження робіт).

На території району таких ділянок доріг, де дорожнє покриття потребує негайного ремонту, багато. Водіям слід бути обережними, щоб із-за  вибоїн та ямковості не потрапити у  дорожньо-транспортні пригоди.

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар