Версія для друку Версія для друку

ПІСНЯ ЧАРУВАЛА ОСІЙЧАН

Днями у клубі села Осій відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності.

Про творчі досягнення гуртківців протягом  року розповіла  завідувачка клубом Марта Кузьміна.

При клубі працює 7  гуртків художньої самодіяльності,  де займаються учасники різного віку. Протягом року було проведено ряд масових заходів,  де гуртківці змогли показати свій творчий потенціал,  свою талановитість. Марта Василівна на початку концертної програми до  слова запросила сільського голову Івана Михайловича Бойка, який привітав усіх присутніх та побажав  хорошого настрою і приємних вражень. Також до слова були запрошені: депутат районної ради Федір Жидик, який завжди підтримує культуру села, придбавши  музичну апаратуру для закладу, член виконкому Михайло Черничко, підприємці села Іван Варцаба, Петро Шестак та Михайло Звонар.

Вдало представлена книжкова виставка до 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка,  відомих письменників рідного краю  Ф. М. Потушняка, І.В. Хланти, І.Ю. Петровція.

Ведучий Юрій Танько привітав усіх присутніх з хорошим днем і запросив на сцену дівочий вокальний ансамбль з піснею «Барвінкові зорі».  Приємно здивувала творчість і артистичність Улянки та Іванка Поповичів,  які виконали разом з мамою закарпатську народну пісню «Гоп шіді-ріді». Дуже вміло продемонстрували свій талант учасниці  вокальної групи, виконавши пісні та музично-хореографічні композиції  «Ангелы», «Східний танець» (кер. Т. Панющик).  Учасниця драматичного гуртка Оксана Ковач вміло і милозвучно  продекламувала  вірш О. Олеся «Яка краса».  Ростуть в Осої і  молоді гумористи, пародисти, яким неабияк майстерно вдалося розсмішити глядачів виконанням сценок «Лікар і пацієнт» та  «Сусідоньки». Своїми вокальними даними здивували глядачів солісти клубу Михайло Черничко, Уляна Попович, Іванка Керечанин,   Іванка Лутак,  Андріанка Матіко. У виконанні Юрія Танько прозвучали пісні з репертуару В. Сташевсьго «Позови меня в ночи», з репертуару П. Зіброва  «Женщина любимая».

Фінальним акордом творчого звіту прозвучала пісня  «Щастя вам»,  яку  виконали всі учасники. Із словами вдячності до учасників художньої самодіяльності клубу та тих, хто долучився до організації концерту, зокрема сільському голові І. М.Бойко, художньому керівнику Т. В. Панющик,  ведучому, солісту і звукооператору Ю. Танько.

Олександр ДУРДА,

методист Іршавського РБК.

Ваш отзыв

Ваш коментар