- Нове життя - https://nz-ir.com -

ЗАСЛУХАНО КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ

У середу, другого квітня, відбулося засідання постійної комісії райради з питань законності та правопорядку, яку очолює Василь Поляк. Народні обранці заслухали інформації керівників районної державної міграційної служби, правоохоронних органів, МРЕО. Участь у цьому засіданні взяли й громадські активісти, які задавали запитання.

Голова райради Іван Савко акцентував увагу присутніх на ставленні до простих людей, необхідності встановити в приймальнях для старших людей стільчиків. Його заступник Петро Добромільський зазначив на тому, що у всіх цих установах повинен бути перелік платних послуг.

Першим виступав начальник Іршавського районного сектору головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області Василь Марущинець. Зокрема, він говорив про видачу паспортів соціально-незахищеним верствам населення, співпрацю із засобами масової інформації, влаштування у сім’ї людей з Криму, наприклад в Ільниці. Іван Клим та Василь Поляк цікавилися процедурою відновлення паспорта, якщо його втрачено, соціальною структурою населення, взаємодією з дільничними інспекторами.

До керівника МРЕО Юрія Хили після його виступу також були запитання. Йшла мова про привілейовані номерні знаки, переміщення структури з центру Іршави в інше місце. Представник комісії Петро Станко навів ситуацію поблизу одного із транспортних переїздів, де з тиждень лежала собака. Питання – яка служба мала би її забирати звідти.

Прокурор району Юрій Романець каже, що роботою колективу задоволений. Показники на рівні області є нормальними. Варто звернути увагу на боротьбу з корупцією. Потребують і додаткових приміщень. Громадські активісти цікавилися, як правильно написати і оформити певну заяву, щоб бути впевненим, що на неї стовідсотково відреагують.

Начальник райвідділу міліції Микола Куриця відзначив, що в районі нема нерозкритих вбивств, грабежів, але є дрібні крадіжки. Він також просив кошти на встановлення відеокамер в Білках та центрі Ільниці. Розповів про реорганізацію в органах міліції та просив звернути увагу на виділення кабінетів для дільничних інспекторів в тих сільських радах, де таких приміщень нема. Він також зазначив, що триває місячник добровільної здачі зброї, громадяни району мають можливість прийти і зареєструвати її у законний спосіб.

Інформації всіх доповідачів взяли до відома, а роботу керівників правоохоронних органів запропонували визнати задовільною.

Участь у роботі комісії взяла також начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи райради Людмила Куртинець.