Версія для друку Версія для друку

ЗАСІДАЛА «БЮДЖЕТНА» КОМІСІЯ

На порядок денний засідання комісії районної ради з питань бюджету та плану соціально-економічного розвитку було винесено питання: «Про розгляд звернень», «Про внесення змін до рішення районної ради від 3 лютого 2014 року №427 «Про районний бюджет на 2014 рік» і «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік».

Про порядок денний присутніх інформував голова комісії Юрій Фельцан. Він зазначив, що на засідання комісії запрошено представників громадськості, освіти, культури, медицини, футбольних клубів м. Іршава і с. Довге та держустанов Дубрівки.

Із зверненнями, які надійшли напередодні засідання комісії, присутніх ознайомив керуючий справами районної ради Євген Свириденко. Першим було клопотання Дубрівського сільського голови щодо виділення сільській раді коштів у сумі 200 тис. грн.. Змістовну відповідь на даний запит В. Малиновського дала начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик. Проте вона не задовольнила прохачів. Не краща ситуація і в Лукові. Про це вів мову сільський голова Василь Пасуля. Зважаючи на це, комісією було рекомендовано райдержадміністрації більш детально вивчити незабезпечення фінансування сільських громад району на рік, про що необхідно подати відповідні пропозиції на сесію райради.

Голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Крупчин клопотала щодо довиділення коштів на організацію харчування малозабезпечених жителів у медико-соціальному центрі. Частково її прохання було задовільнено. Представники футбольних клубів Іршави та Довгого звернулися щодо збільшення виділення коштів на розвиток цього виду спорту. Їх клопотання було переглянуто і виділено 151 тис. грн.. на розвиток фізичної культури і спорту. 15 тис. грн.. виділено на розвиток боксу.

Депутат райради Михайло Менчук порушив питання щодо погашення боргів за минулі роки. На поточний ремонт райвіськкомату додатково виділено 24 тис. грн..

   Про внесення змін до рішення райради від 3 лютого 2014 р інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик. Поданий проект рішення про зміни підтримано і винесено на розгляд сесії районної ради.

Із ряду важливих питань свої думки висловили депутати районної ради Андрій Прокоп, Сергій Караслай, Іван Фельцан, головний бухгалтер відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Оксана Калинич, директор комунального підприємства по водопостачанню Віктор Гелетей, начальник управління соціального захисту населення в Іршавському районі Василь Черепко, начальник Іршавського РВДСН України в Закарпатській області, начальник освіти, молоді та спорту РДА Єлизавета Яцканич та інші.

Члени бюджетної комісії затвердили звіт районного бюджету за 2013 рік.

У роботі комісії взяли участь і відповідали на численні питання депутатів райради та присутніх  голова райради Іван Савко, його заступник Петро Добромільський і в.о. голови райдержадміністрації Іван Мошкола.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар