Версія для друку Версія для друку

НА ХВИЛІ ІНТЕРНЕТУ

Кримінально-виконавчою інспекцією в Іршавському районі спільно із працівниками СКМСД Іршавського РВ УМВС України в Закарпатській області на базі Іршавської ЦРБ у відділі бібліотечно-інформаційних технологій 18 березня 2014 року було проведено виховну годину із неповнолітніми засудженими особами, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Іршавського району на тему: «Закон і обов’язок» та переглянуто документальний фільм «Діти за гратами».

Бібліотекарям відділу бібліотечно-інформаційних технологій підлітками одноголосно було  запропоновано створити клуб «Серфінг в Інтернеті», де вони могли б навчатись роботі з ПК, створювати мультимедійні презентації, відео кліпи, редагувати фото та відео,  знаходити потрібні сайти по навчанню.

  За короткий проміжок часу вони відкрилися і зрозуміли, що вони тут найкращі, визнані, їм довіряють… Разом з ними  працюють над творчими завданнями – їм це цікаво. Підлітки мають наміри і надалі відвідувати Інтернет-центр та з користю для себе проводити вільний час.

Марина Манайло,

інспектор кримінально-виконавчої  інспекції в Іршавському районі,старший лейтенант внутрішньої служби

Ваш отзыв

Ваш коментар