Версія для друку Версія для друку

І ЛИНЕ НАД ЗЕМЛЕЮ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО…

Кожен народ має своє найдорожче, найсвятіше. Для українців такою святинею є натхненник національних ідей, провідник добра, волі, щастя і правди – Тарас Шевченко. Завдяки його влучному слову,  що лунало сильно і впевнено, наш народ національно усвідомив себе.

2014 рік було оголошено Роком Шевченка. Відзначили  і вшанували пам’ять Кобзаря і у Броньківській ЗОШ І-ІІІ ст. «І лине над землею Шевченкове слово…» Під такою назвою було проведено літературно-музичну композицію, присвячену важливій для кожного українця даті: 200-річчю від дня народження пророка українського народу. Організували і провели свято учителі української мови та літератури Ганна Будул, Марія Гецко та автор цих рядків. Учні 5-11 класів відтворили життєвий шлях Т.Шевченка, його дитинство та юність у дійових особах. Учні декламували вірші Шевченка, співали  пісні на його твори. Також було продемонстровано мультимедійну презентацію життя і творчості поета.

Свято доповнювала книжково-ілюстративна виставка «Кобзар України», презентована бібліотекою.

Привітала  учасників літературно-мистецького заходу та усіх шанувальників великого Кобзаря заступник директора по виховній роботі Марія Радь, яка сказала, що Тарас Григорович Шевченко – один з найбільших поетів у величній пекторалі історії України, своїм Кобзарем він вивів український народ із мороку забуття на світлий шлях національного і державного усвідомлення. Саме Україна стала для нього музою на все життя.

Анжела Свистак,

завідувач бібліотекою – філією с.Бронька

Ваш отзыв

Ваш коментар