Версія для друку Версія для друку

ЗАТРИМАЛИ ЛІСОПОРУШНИКІВ

Охороняти громадський порядок та забезпечувати безпеку дорожнього руху разом з працівниками Іршавського райвідділу виходять громадські активісти. Серед першочергових завдань спільних патрулів – це недопущення кримінальних правопорушень, перевезення зброї та вибухових пристроїв, забезпечення пересування учасників дорожнього руху, безперебійної життєдіяльності району.

Щодня відповідальним від керівництва Іршавського райвідділу проводяться інструктажі, під час яких увага патрулів акцентується на ввічливості та толерантному ставленні до жителів та гостей району.

Під час чергування  державтоінспекторами ВДАІ райвідділу разом із громадськими активістами у с.Загаття для перевірки було зупинено вантажний автомобіль марки «УРАЛ» під керуванням 38-річного мешканця с. Підгірне, який перевозив на автомобілі деревину породи Ялина, без відповідних документів. Транспортний засіб з вантажем доставлено на штрафмайданчик Іршавського райвідділу міліції. Наразі триває перевірка, у ході якої буде встановлено законність перевезення лісу.

Спільний патруль інспекторів ВДАІ Іршавського райвідділу разом із громадськими активістами  затримав двох нетверезих водіїв, один із яких катався по  вулицях м. Іршава на скутері. У подальшому водіїв  було освідчено у райлікарні, де результати досліджень показали, що водії знаходились в стані алкогольного сп’яніння. На порушників було складено адмінпротоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами особою у стані алкогольного сп’яніння). Крім цього, спільний патруль виявив 6 порушників правил дорожнього руху, на яких було складено  адмінпротоколи.

Як прокоментував начальник Іршавського райвідділу, підполковник Микола Куриця, що на території району оперативна  обстановка стабільна, райвідділ працює у звичайному режимі і будь-які противоправні дії та прояви радикалізму, незважаючи на приналежність до тих чи інших політичних партій, осіб, які намагаються уникнути відповідальності, прикриваючись своїми зв’язками з високопосадовцями, посвідченнями представників влади, правоохоронних органів, місцем роботи та посади, будуть притягуватись до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Віта Горзов,

 Іршавськй РВ УМВС.

Ваш отзыв

Ваш коментар