Версія для друку Версія для друку

КОБЗАРЕВІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Четвертого березня 2014 року у виставковому залі Іршавського районного будинку культури відкрито художню виставку, приурочену 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

В експозиції виставки представлені роботи вихованців  дитячих шкіл мистецтв району, гуртківців районного будинку дитячої творчості, районного будинку юних техніків, загальноосвітніх шкіл та гімназій. Начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ганна Матіко вручила учасникам виставки подяки. У виставці взяли участь близько семидесяти авторів, які представили більше сто творів на теми творчості Тараса Шевченка.

Живописні, графічні композиції, художня ліпка, вишивка – все це присвята  юних митців генію українського народу, пророку і будителю нації Тарасу Шевченку.

Центральне місце в експозиції виставки займають твори землячки Тараса Григоровича, художниці Олександри Ісак. Живописні та рельєфні роботи в дереві глибоко і щиро розкривають образ Кобзаря. Це пісня в дереві, любов і шана майстрині до творчості геніального земляка з Черкащини.

Ювілей, прсвячений Великому Кобзарю, триватиме три дні, де шкільна молодь продемонструє свій талант в художньому читанні, вокальному жанрі та хореографії.

Двохсотлітній Шевченко, як ніколи, сучасний. Він згуртовує націю, кличе до боротьби за свободу і незалежність, що й показали останні події на Україні. Коли «Небесна сотня» піднялась високо в небо, стала безсмертною в ім’я того, до чого закликав Великий Кобзар.

…Борітеся, поборете,Вам Бог помагає.

Василь Філеш,

член Національної спілки художників України.

Ваш отзыв

Ваш коментар