Версія для друку Версія для друку

КОБЗАР ЖИВ І ЖИТИМЕ В ЛЮДСЬКИХ СЕРЦЯХ

“І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій

Не забудьте пом’янути

Незлим, тихим словом”

Так розпочався тиждень, присвячений 200-річниці з дня народження провісника нового життя Т.Г. Шевченка. Для кожної людини Шевченко − вічний вогонь, що ніколи не згасне. Без його імені не можна уявити нашої літератури, історії, культури нашого життя. Творчість Шевченка − це святиня, якою дорожить український народ. Гортаючи  сторінки його творчості, переосмислюючи минуле і сьогодення, спадає на думку, ніби  вчора Т.Г. Шевченко писав, де мріяв про кращу долю України.

Протягом тижня  у Климовицькій ЗОШ І-ІІ ступенів, проведено заходи присвячені цій події. Розпочала тиждень пам’яті досвідчений вчитель української мови та літератури Н.В. Котубей. Із учнями 9 класу Надія Василівна провела читацьку конференцію “Тарас Шевченко − великий  художник і народний поет”.

А вчителька  української мови й літератури  М.І. Шелельо разом із учнями організували виставку малюнків-ілюстрацій до творів Шевченка.

Класні керівники 1-4 класів К.С. Котубей, М.І. Гошко, М.М. Котубей, Н.Ф. Шелельо провели тематичні уроки “Моє знайомство з Тарасом  Шевченком”, учні взяли участь у конкурсі декламаторів. Свої почуття хвилювання під час читання віршів передали учні 5-9 класів.

На належному рівні були відзначені інсценізації творів Т. Шевченка, де вчителі початкових класів підготували учнів, а також класні керівники М.І. Шелельо, Т.А. Рапа, Г.В. Повшик, А.В.Лендєл  відтворили з учнями справжні твори про Великого Кобзаря. Також у нашій школі пройшли вечорниці “Шануй Шевченка, Україно, як мати сина”, конкурс творчих робіт “У вінок Кобзареві”, де учні читали власні твори. Не обійшлося без  літературно-музичної композиції “Шевченкове слово сяє у віках”, яку підготували вчителі Н.В. Котубей, М.І. Шелельо.

Для підбиття підсумків кожного заходу велику увагу приділяли фахівці своєї справи, мудрі наставники та поважні журі, які справедливо  оцінювали  кожного  учня і виділили кращого з кращих. А директор школи  нагородила  учасників грамотами, призами, подяками.

Марія КОПЧА,

заступник директора Климовицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар