Версія для друку Версія для друку

ІЗ РОДУ ХЛІБОРОБІВ

Василь Васильович Зем’янський народився та проживає у селі Брід.

Після закінчення Берегівського училища механізації сільського господарства, далекого 1961 року, по комсомольській путівці був направлений освоювати землі степової Целіноградської області республіки Казахстан. Та все ж молодого професійно досвідченого юнака за покликанням душі тягнуло у своє рідне село.

На початку 70-их років прийшов працювати в Іршавське районне об’єднання «Сільгосптехніка». Освоював землі і механізованим способом вирощував рекордні врожаї картоплі, зернових культур у колгоспі ім.Шевченка, радгоспах «Червоний партизан» с.Чорний Потік. Він мав навики роботи на різних типах сільгоспмашин. На його долю випало проводити меліорацію земель у гірських населених пунктах Загаття, Підгірного, Кушниці, Лисичева та Білок. Потужною технікою проклав навіть дорогу на знамениту гору Кук, урочище Красне. Не кожному механізатору вдавалося працювати у важких гірських кліматичних умовах.

Василь Васильович ніколи не цурався важкої фізичної праці. Він старався своєчасно обробити як колгоспні, так і землі селянських особистих господарств. Як досвідчений хлібороб болісно переживав за долю урожаю.

Попри важкі хліборобські будні багато років очолював народну дружину при Брідській сільській раді. Односельці тривалий час обирали його депутатом сільської ради. За свою чесну професійну працю нагороджений нагородами колишнього Радянського Союзу та Незалежної України.

У кінці 60-их років минулого століття, коли було обмаль автотранспорту, навіть на тракторі возив кінофільми  із Іршави у віддалені села Колодне, Загаття, Климовиця та Івашковиця.

У 1997 році колектив КСГП «Закарпаття» обирає його керівником цього підприємства, яке після реформування очолює і по сьогоднішній день. Василь Васильович з ентузіазмом вірить у кращі часи, коли аграрний сектор запрацює на повну потужність, на землях гірських масивів, де зараз ростуть чагарники і бур’яни, будуть цвісти і плодоносити сади і виноградники.

Трудовий стаж ювіляра складає 55 років. Разом з дружиною Мартою Михайлівною виховали трьох дітей, які теж пішли дорогою батьків. Мають радість із семи онуків.

Василь Бабинець.

Ваш отзыв

Ваш коментар